Dieren in promotie bij Delhaize

Alle 92 actuele promoties in dieren bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

92 promoties

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Felix Kattensnacks | Creamy | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Felix Kattensnacks | Creamy | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,30
voor 4 stuks€8,60
Per stuk€1,07€2,15€26,75/kg
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Felix Kattensnacks | Sauce | Kip & Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Felix Kattensnacks | Sauce | Kip & Zalm

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Sheba Creamy snacks | Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Sheba Creamy snacks | Zalm

3+3 gratis
Je betaalt
€18,75
voor 6 stuks€37,50
Per stuk€3,12€6,25€28,89/kg
Je bespaart €18,75 op 6 stuks
Sheba Kattensnacks | Creamy | Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Sheba Kattensnacks | Creamy | Zalm

3+3 gratis
Je betaalt
€8,37
voor 6 stuks€16,74
Per stuk€1,40€2,79€29,17/kg
Je bespaart €8,37 op 6 stuks
Vitakraft Snack -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Snack

2+2 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,78
voor 4 stuks
Per stuk€1,20vanaf €18,75/kg
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€30,50/kg
Je bespaart €9,78 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vitakraft Hondensnacks | Sticks | Rund

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€45,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks

Alle 92 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Dieren in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in dieren bij Delhaize deze week?

Er zijn 92 actuele promoties in dieren bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in dieren bij Delhaize?

-50% op AdVENTuROS Filetti | Hondensnacks | Adult | Rund bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in dieren bij Delhaize?

Gratis erbij: 63 van de 92 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.