Dieren met 2e aan korting

Alle 547 actuele promoties in dieren met 2e aan korting van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

547 promoties

2e aan -50% op aanbiedingen voor je kat -25%
Tom & CoTot zo 11/10

2e aan -50% op aanbiedingen voor je kat

2e aan -50%
61 producten
Je betaalt
vanaf€8,23
voor 2 stuks
Per stuk€4,12vanaf €0,75/kg
Je bespaart €2,74 op 2 stuks
Aveve Basic Mix Small Animals 15 kg -25%
Aveve

Aveve Basic Mix Small Animals 15 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€35,38
voor 2 stuks€47,18
Per stuk€17,69€23,59€1,18/kg
Je bespaart €11,80 op 2 stuks
Aveve Basic Mix Small Animals 3 kg -25%
Aveve

Aveve Basic Mix Small Animals 3 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€10,63
voor 2 stuks€14,18
Per stuk€5,32€7,09€1,77/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Aveve Caviavoer Basic Mix 3 kg -25%
Aveve

Aveve Caviavoer Basic Mix 3 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€10,19
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€5,09€6,79€1,70/kg
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Aveve Caviavoer Health Muesli 2 kg -25%
Aveve

Aveve Caviavoer Health Muesli 2 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€16,63
voor 2 stuks€22,18
Per stuk€8,32€11,09€4,16/kg
Je bespaart €5,55 op 2 stuks
Aveve Caviavoer Health Pellet 3 kg -25%
Aveve

Aveve Caviavoer Health Pellet 3 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€12,13
voor 2 stuks€16,18
Per stuk€6,07€8,09€2,02/kg
Je bespaart €4,05 op 2 stuks
Aveve Caviavoer Select Extruded 1.5 kg -25%
Aveve

Aveve Caviavoer Select Extruded 1.5 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€21,13
voor 2 stuks€28,18
Per stuk€10,57€14,09€7,05/kg
Je bespaart €7,05 op 2 stuks
Aveve Houtvezel fijne krul 10 kg -25%
Aveve

Aveve Houtvezel fijne krul 10 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€20,68
voor 2 stuks€27,58
Per stuk€10,34€13,79€1,03/kg
Je bespaart €6,90 op 2 stuks
Aveve Houtvezel fijne krul 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Houtvezel fijne krul 2.5 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€1,38/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Aveve Houtvezel fijne krul 4 kg -25%
Aveve

Aveve Houtvezel fijne krul 4 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€9,44
voor 2 stuks€12,58
Per stuk€4,72€6,29€1,18/kg
Je bespaart €3,14 op 2 stuks
Aveve Houtvezel met citroengeur 4 kg -25%
Aveve

Aveve Houtvezel met citroengeur 4 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€11,08
voor 2 stuks€14,78
Per stuk€5,54€7,39€1,39/kg
Je bespaart €3,70 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Basic Mix 15 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Basic Mix 15 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€30,29
voor 2 stuks€40,38
Per stuk€15,14€20,19€1,01/kg
Je bespaart €10,09 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Basic Mix 3 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Basic Mix 3 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€9,44
voor 2 stuks€12,58
Per stuk€4,72€6,29€1,57/kg
Je bespaart €3,14 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Basic Pellet 10 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Basic Pellet 10 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€19,93
voor 2 stuks€26,58
Per stuk€9,97€13,29€1,00/kg
Je bespaart €6,65 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Basic Pellet 4 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Basic Pellet 4 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€13,79
voor 2 stuks€18,38
Per stuk€6,89€9,19€1,72/kg
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Health Muesli 10 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Health Muesli 10 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€45,13
voor 2 stuks€60,18
Per stuk€22,57€30,09€2,26/kg
Je bespaart €15,05 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Health Muesli 2 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Health Muesli 2 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€3,75/kg
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Health Pellet 10 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Health Pellet 10 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€25,18
voor 2 stuks€33,58
Per stuk€12,59€16,79€1,26/kg
Je bespaart €8,40 op 2 stuks
Aveve Konijnenvoer Health Pellet 3 kg -25%
Aveve

Aveve Konijnenvoer Health Pellet 3 kg

2e aan -50% 25% per 2 st.
Je betaalt
€11,54
voor 2 stuks€15,38
Per stuk€5,77€7,69€1,92/kg
Je bespaart €3,84 op 2 stuks

Alle 547 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over dieren met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in dieren met 2e aan korting deze week?

Er zijn 547 actuele promoties in dieren met 2e aan korting, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in dieren met 2e aan korting?

Aveve, met 386 promoties, gevolgd door Carrefour (46) en Intratuin (34).

Wat is de grootste korting in dieren met 2e aan korting?

-30% op Vitakraft Katten bij Tom & Co, geldig tot 25/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.