MultiFit in promotie

Alle 23 actuele promoties op MultiFit op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

23 promoties

MultiFit Dipper wortel 5x120 g -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Dipper wortel 5x120 g

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€6,93/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Badzand voor chinchilla's 1 kg -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Badzand voor chinchilla's 1 kg

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€6,78
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,39€3,99€3,39/kg
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
MultiFit beukenhout 2,4 kg -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit beukenhout 2,4 kg

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€10,18
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€5,09€5,99€2,12/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
MultiFit Dwergkonijn Junior 800 g -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Dwergkonijn Junior 800 g

2e aan 30% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,54€2,99€3,18/kg
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
MultiFit Dwergkonijn Senior 800 g -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Dwergkonijn Senior 800 g

2e aan 30% kortingmet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,54€2,99€3,18/kg
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
MultiFit Heidepark 10 l -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Heidepark 10 l

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€8,48
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€4,24€4,99€4,24/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
MultiFit hennepstrooisel 30 l -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit hennepstrooisel 30 l

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€16,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€8,49€9,99€0,28/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
MultiFit hennepvezels 50 g -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit hennepvezels 50 g

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€4,57
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,29€2,69€45,80/kg
Je bespaart €0,81 op 2 stuks
MultiFit katoenen bodembedekking 30 l -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit katoenen bodembedekking 30 l

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€20,38
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€10,19€11,99€3,40/kg
Je bespaart €3,60 op 2 stuks
MultiFit knaagdiermat M 1 st -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit knaagdiermat M 1 st

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€6,78
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,39€3,99
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
MultiFit knaagdiervoeding -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit knaagdiervoeding

Je betaalt
vanaf€6,10
voor 2 stuks
Per stuk€3,05vanaf €3,06/kg
Je bespaart €1,08 op 2 stuks
MultiFit Kruidentuin 10 l -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Kruidentuin 10 l

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€8,48
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€4,24€4,99€4,71/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
MultiFit Naaldbos 10 l -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Naaldbos 10 l

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€8,48
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€4,24€4,99€4,24/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
MultiFit Natuurhoutstrooisel 4,4 kg -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Natuurhoutstrooisel 4,4 kg

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€10,52
voor 2 stuks€12,38
Per stuk€5,26€6,19€1,20/kg
Je bespaart €1,86 op 2 stuks
MultiFit Natuurlijke strooiselonderlaag 8 kg -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Natuurlijke strooiselonderlaag 8 kg

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€14,09
voor 2 stuks€16,58
Per stuk€7,05€8,29€0,88/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
MultiFit Stro-oogst 1,5 kg -15%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Stro-oogst 1,5 kg

Pick & mix: 2e aan -30%met Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€10,18
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€5,09€5,99€3,39/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over MultiFit in promotie

Hoeveel promoties zijn er op MultiFit deze week?

Er zijn 23 actuele promoties op MultiFit (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op MultiFit?

-33% op MultiFit Dipper wortel 5x120 g bij Maxi Zoo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op MultiFit?

2e aan korting: 19 van de 23 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.