Dieren met procentkorting

Alle 490 actuele promoties in dieren met procentkorting van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

490 promoties

AniOne Plafondspanner Mia -50%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne Plafondspanner Mia

-50%
Je betaalt
€54,50
voor 1 stuk€109,00
Je bespaart €54,50
Filets Fijne Kipreepjes 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Fijne Kipreepjes 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Gevogelte met Zalm 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Gevogelte met Zalm 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Witvis 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Witvis 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
WHISKAS Catmilk 3x200ml -50%
ColruytTot di 6/10

WHISKAS Catmilk 3x200ml

-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€3,62/l
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Whiskas Catmilk 3x200ml -50%
OKayTot di 6/10

Whiskas Catmilk 3x200ml

-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€3,62/l
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
AniOne krabplank Pearl -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabplank Pearl

-49%
Je betaalt
€8,50
voor 1 stuk€16,99
Je bespaart €8,49
AniOne krabtapijt grijs -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabtapijt grijs

-49%
Je betaalt
€5,25
voor 1 stuk€10,49
Je bespaart €5,24

Alle 490 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over dieren met procentkorting

Hoeveel promoties zijn er in dieren met procentkorting deze week?

Er zijn 490 actuele promoties in dieren met procentkorting, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in dieren met procentkorting?

Aveve, met 242 promoties, gevolgd door OKay (46) en Tom & Co (46).

Wat is de grootste korting in dieren met procentkorting?

-60% op 60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.