Dieren in promotie bij Carrefour

Alle 149 actuele promoties in dieren bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

149 promoties

Filets Fijne Kipreepjes 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Fijne Kipreepjes 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Gevogelte met Zalm 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Gevogelte met Zalm 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Kip met Duurzame Tonijn 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Filets Witvis 60 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Filets Witvis 60 g

Sheba
-50% voor 10
Je betaalt
€6,80
voor 10 stuks€13,60
Per stuk€0,68€1,36€11,34/kg
Je bespaart €6,80 op 10 stuks
Hondensnacks BON BACON 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks BON BACON 120g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€12,50/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks Filetti Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Filetti Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Hondensnacks Funtastix 175g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Funtastix 175g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€8,69/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Hondensnacks Meatballs Rund 70g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Meatballs Rund 70g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€25,57/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Dentalife Hond -50%
Hondensnacks Picnic Variety 126g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Picnic Variety 126g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€12,07/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Kattensnacks Crispies Rund en Kip 45g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Crispies Rund en Kip 45g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€4,06
voor 4 stuks€8,12
Per stuk€1,01€2,03€22,44/kg
Je bespaart €4,06 op 4 stuks
Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g

Dentalife
2+2 gratis
Je betaalt
€4,22
voor 4 stuks€8,44
Per stuk€1,05€2,11€26,25/kg
Je bespaart €4,22 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Grill 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Grill 60g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€16,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Original 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Original 60g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€16,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Seaside Mix 200g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Seaside Mix 200g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€10,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Kattensnacks Tasty Nuggets Kip 180g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Tasty Nuggets Kip 180g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€14,72/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
Mini Sticks met Buffel Wildsmaak 90 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Sticks met Buffel Wildsmaak 90 g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Party Mix Kattensnacks Seaside Mix 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Party Mix Kattensnacks Seaside Mix 60g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€16,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Sauce Time Kip Kalkoen 6x40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Sauce Time Kip Kalkoen 6x40g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Trainingssnacks met Zalm 115g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Trainingssnacks met Zalm 115g

Adventuros
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€13,22/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Beef Stick Arthrofit 4 st 48g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Arthrofit 4 st 48g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€52,71/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Beef Stick groenten 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick groenten 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick hart, 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick hart, 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,17/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick kalkoen 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick kalkoen 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick lam 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick lam 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick Pens 12g 1st -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Pens 12g 1st

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€65,00/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick Quadros Kaas 70g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick Quadros Kaas 70g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€10,05
Per stuk€2,23€3,35€31,86/kg
Je bespaart €3,35 op 3 stuks
Beef Stick School Rund 10 Stuks -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick School Rund 10 Stuks

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€5,08
voor 30 stuks (3 × 10)€7,62
Per stuk€0,17€0,26
Je bespaart €2,54 op 30 stuks
Beef Stick wild 12 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick wild 12 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€1,94
voor 3 stuks€2,91
Per stuk€0,65€0,97€54,16/kg
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
Beef Stick XXL kalkoen 30 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Beef Stick XXL kalkoen 30 g

Vitakraft
2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€44,33/kg
Je bespaart €1,99 op 3 stuks

Alle 149 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Dieren in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in dieren bij Carrefour deze week?

Er zijn 149 actuele promoties in dieren bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in dieren bij Carrefour?

-50% op Dentalife ActivFresh Hondensnacks Mondhyguëne Klein 115g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in dieren bij Carrefour?

Gratis erbij: 85 van de 149 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.