Baby & kind in promotie bij Carrefour

Alle 116 actuele promoties in baby & kind bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

116 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
DryNites Boy 3-4 jaar 16st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Boy 3-4 jaar 16st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€11,75
voor 32 stuks (2 × 16)€23,50
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €11,75 op 32 stuks
DryNites Girl 13+ jaar 11st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Girl 13+ jaar 11st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€12,09
voor 22 stuks (2 × 11)€24,18
Per stuk€0,55€1,10
Je bespaart €12,09 op 22 stuks
Harmonie Luiers -50%
Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€13,59
voor 2 stuks€27,18
Per stuk€6,79€13,59€0,31 per luier
Je bespaart €13,59 op 2 stuks
Matrasbeschermer 7 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Matrasbeschermer 7 Stuks

DryNites
1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 14 stuks (2 × 7)€14,98
Per stuk€0,54€1,08
Je bespaart €7,49 op 14 stuks
P002 Voedende shampoo 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P002 Voedende shampoo 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€13,99
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€7,00€13,99€35,00/l
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
P003 Reinigende wasgel 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P003 Reinigende wasgel 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€14,55
voor 2 stuks€29,10
Per stuk€7,28€14,55€36,40/l
Je bespaart €14,55 op 2 stuks
Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Baby Cereals Honing vanaf 6 maanden 250g

Nestlé
3+1 gratis
Je betaalt
€10,17
voor 4 stuks€13,56
Per stuk€2,54€3,39€10,16/kg
Je bespaart €3,39 op 4 stuks
Organix Babyvoeding -25%
Banaan appel 4+ 120gr -25%
CarrefourTot ma 12/10

Banaan appel 4+ 120gr

Ella's Kitchen
3+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 4 stuks€7,40
Per stuk€1,39€1,85€11,59/kg
Je bespaart €1,85 op 4 stuks
Bio 540st (9 x 60st) -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio 540st (9 x 60st)

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€53,98
voor 1080 stuks (2 × 540)€71,98
Per stuk€0,05€0,07
Je bespaart €18,00 op 1080 stuks
Bio Afbreekbaar 144st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Afbreekbaar 144st

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€15,08
voor 288 stuks (2 × 144)€20,10
Per stuk€0,05€0,07
Je bespaart €5,02 op 288 stuks
Bio Afbreekbaar 48st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Afbreekbaar 48st

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 96 stuks (2 × 48)€7,98
Per stuk€0,06€0,08
Je bespaart €1,99 op 96 stuks
Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g

Organix
3+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 4 stuks€7,40
Per stuk€1,39€1,85€13,90/kg
Je bespaart €1,85 op 4 stuks

Alle 116 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind bij Carrefour deze week?

Er zijn 116 actuele promoties in baby & kind bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind bij Carrefour?

-60% op Pampers 99% Water 60 Babydoekjes bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind bij Carrefour?

Gratis erbij: 77 van de 116 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.