Baby & kind met 2e aan korting

Alle 184 actuele promoties in baby & kind met 2e aan korting van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

184 promoties

Aloe Dent Tandpasta Kinderen Aardbei - 50ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Aloe Dent Tandpasta Kinderen Aardbei - 50ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€104,80/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Babybio Maaltijd -25%
Bio 540st (9 x 60st) -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio 540st (9 x 60st)

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€53,98
voor 1080 stuks (2 × 540)€71,98
Per stuk€0,05€0,07
Je bespaart €18,00 op 1080 stuks
Bio Afbreekbaar 144st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Afbreekbaar 144st

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€15,08
voor 288 stuks (2 × 144)€20,10
Per stuk€0,05€0,07
Je bespaart €5,02 op 288 stuks
Bio Afbreekbaar 48st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Afbreekbaar 48st

WaterWipes
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 96 stuks (2 × 48)€7,98
Per stuk€0,06€0,08
Je bespaart €1,99 op 96 stuks
Difrax 9+M 360° Beker bruin, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax 9+M 360° Beker bruin, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€16,48
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,24€10,99€32,96/l
Je bespaart €5,50 op 2 stuks
Difrax 9+M 360° Beker grijs, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax 9+M 360° Beker grijs, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€16,48
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€8,24€10,99€32,96/l
Je bespaart €5,50 op 2 stuks
Difrax Handgreepfles oranje, 240ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Handgreepfles oranje, 240ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,23
voor 2 stuks€22,98
Per stuk€8,62€11,49€35,92/l
Je bespaart €5,75 op 2 stuks
Difrax Lovi Mammafeel Fles 150ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Lovi Mammafeel Fles 150ml

2e halve prijs
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€69,93/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
Difrax Lovi Mammafeel Fles 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Lovi Mammafeel Fles 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99€44,96/l
Je bespaart €7,50 op 2 stuks
Difrax Manicureset voor Baby's -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Manicureset voor Baby's

2e halve prijs
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Difrax Natural 0+M S-Fles blauw, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 0+M S-Fles blauw, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Difrax Natural 0+M S-Fles wit, 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 0+M S-Fles wit, 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€18,73
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€9,37€12,49€37,48/l
Je bespaart €6,25 op 2 stuks
Difrax Natural 12+M Fopspeen roze -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 12+M Fopspeen roze

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Natural 18+M Fopspeen grijs -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 18+M Fopspeen grijs

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Natural 20+M Fopspeen bruin -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Natural 20+M Fopspeen bruin

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Difrax Pinky Premature 0-2M Fopspeen -25%
KruidvatTot zo 4/10

Difrax Pinky Premature 0-2M Fopspeen

2e halve prijs
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99
Je bespaart €6,00 op 2 stuks

Alle 184 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over baby & kind met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 2e aan korting deze week?

Er zijn 184 actuele promoties in baby & kind met 2e aan korting, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 2e aan korting?

Kruidvat, met 117 promoties, gevolgd door Delhaize (37) en Carrefour (17).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 2e aan korting?

-35% op Le Petit Olivier Mild Reinigingswater Gezicht & Lichaam 750 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.