Promoties met meerdere voor één prijs

Alle 2.044 actuele promoties met meerdere voor één prijs van 21 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

2.044 promoties

rustieke kaarsen lichtgeel -60%
HEMATot ma 5/10

rustieke kaarsen lichtgeel

5 voor €4,99
Je betaalt
€4,99
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,00€2,49
Je bespaart €7,46 op 5 stuks
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

2 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€2,50€5,99€16,67/l
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Nivea Men Spray -52%
Pampers Luiers -52%
Pampers Baby-Dry -50%
Full Hair Wonder Shampoo -50%
Di

Full Hair Wonder Shampoo

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€10,00/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Liquid Silk Conditioner 200ml -50%
Di

Liquid Silk Conditioner 200ml

GLISS KUR
2 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€12,50/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks

Alle 2.044 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over promoties met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 2.044 actuele promoties met meerdere voor één prijs, bij 21 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met meerdere voor één prijs?

Intratuin, met 864 promoties, gevolgd door Kruidvat (323) en HEMA (186).

Wat is de grootste korting met meerdere voor één prijs?

-60% op rustieke kaarsen lichtgeel bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke promoties met meerdere voor één prijs lopen binnenkort af?

12 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer GRANDESSA Confituur (2 x 450 g) bij Aldi (tot 1/10), FUZE TEA Fuze tea (2 x 1.25 l) bij Aldi (tot 1/10), COCA-COLA Coca-Cola regular (2 x 1 l) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.