Drank met 2+1 gratis

Alle 458 actuele promoties in drank met 2+1 gratis van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

458 promoties

8 Cappucino Pads Caramel 8 x 92 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

8 Cappucino Pads Caramel 8 x 92 g

Senseo
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€27,50/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Albarino -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Albarino

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Pinot Noir -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Pinot Noir

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Ambasciata Amarone -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Ambasciata Amarone

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€49,98
voor 3 stuks€74,97
Per stuk€16,66€24,99€22,21/l
Je bespaart €24,99 op 3 stuks
Annique Rooibos (80 Theezakjes) -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Annique Rooibos (80 Theezakjes)

2+1 gratis
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
Argentina Chardonnay | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Chardonnay | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 3 stuks€56,97
Per stuk€12,66€18,99€16,88/l
Je bespaart €18,99 op 3 stuks
Argentina Santa Julia White Malbec Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Santa Julia White Malbec Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€53,98
voor 3 stuks€80,97
Per stuk€17,99€26,99€23,99/l
Je bespaart €26,99 op 3 stuks
Arniston Bay Cabernet Sauvignon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Cabernet Sauvignon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Chenin / Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Chenin / Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Shiraz -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Shiraz

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€55,98
voor 3 stuks€83,97
Per stuk€18,66€27,99€24,88/l
Je bespaart €27,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€87,98
voor 3 stuks€131,97
Per stuk€29,33€43,99€39,10/l
Je bespaart €43,99 op 3 stuks
Baie Cap Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Baie Cap Pinotage -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap Pinotage

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Baie Cap rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Barcelona Brands Cap Azurée | Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Barcelona Brands Cap Azurée | Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Beaux Parleurs 2021 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beaux Parleurs 2021

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Beaux Parleurs 2023 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beaux Parleurs 2023

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Beaux Parleurs 2023 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beaux Parleurs 2023

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Bernard-Massard Chardonnay | Brut -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Bernard-Massard Chardonnay | Brut

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€27,98
voor 3 stuks€41,97
Per stuk€9,33€13,99€12,44/l
Je bespaart €13,99 op 3 stuks
Beronia Rioja Crianza -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beronia Rioja Crianza

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Beronia Rioja Reserva -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beronia Rioja Reserva

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€27,98
voor 3 stuks€41,97
Per stuk€9,33€13,99€12,44/l
Je bespaart €13,99 op 3 stuks
Bohemia Sekt | Brut -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Bohemia Sekt | Brut

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€10,66/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
Bohemia Sekt | Rosé | Brut -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Bohemia Sekt | Rosé | Brut

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€10,66/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
Cappuccino Choco Pads 8 x 92 -33%
CarrefourTot ma 12/10

Cappuccino Choco Pads 8 x 92

Senseo
2+1 gratis
Je betaalt
€7,58
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,53€3,79€27,50/kg
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Caprisun -33%
JumboTot di 6/10

Caprisun

Capri-Sun
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/l
Je bespaart €4,48 op 3 stuks
Carpinus Tokaji 5 Puttonyos -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Carpinus Tokaji 5 Puttonyos

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€49,98
voor 3 stuks€74,97
Per stuk€16,66€24,99€33,32/l
Je bespaart €24,99 op 3 stuks
Carpinus Tokaji | Furmint -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Carpinus Tokaji | Furmint

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Casillero Cabernet Sauvignon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Cabernet Sauvignon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Carmenere -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Carmenere

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Merlot -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Merlot

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Pinot Grigio -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Pinot Grigio

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Pinot Noir -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Pinot Noir

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Sauvignon Blanc -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Sauvignon Blanc

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Shiraz -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Shiraz

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Casillero Viognier -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Casillero Viognier

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Cave D'Ingersheim Gewurztraminer | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Cave D'Ingersheim Gewurztraminer | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Cave D'Ingersheim Pinot Blanc | 2022 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Cave D'Ingersheim Pinot Blanc | 2022

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€7,10/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Cave D'Ingersheim Pinot Gris | 2022 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Cave D'Ingersheim Pinot Gris | 2022

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Cave D'Ingersheim Pinot Noir | 2022 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Cave D'Ingersheim Pinot Noir | 2022

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Cave D'Ingersheim Riesling | 2022 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Cave D'Ingersheim Riesling | 2022

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks

Alle 458 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 458 actuele promoties in drank met 2+1 gratis, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2+1 gratis?

Delhaize, met 273 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (76) en Carrefour (74).

Wat is de grootste korting in drank met 2+1 gratis?

-33% op Senseo 8 Cappucino Pads Caramel 8 x 92 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties in drank met 2+1 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Puglia IGP* bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 458 van de 458 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.