Zuid-Afrika in promotie

Alle 12 actuele promoties op Zuid-Afrika op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

Western Cape Kumala Shiraz Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Western Cape Kumala Shiraz Rood 75cl

Zuid-Afrika
2+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
African Dream Chenin Blanc 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Chenin Blanc 75 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
African Dream Pinotage Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Pinotage Rood 75 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
African Dream Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Rosé 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Cinsault Beauval Rosé 5L -10%
CarrefourTot do 31/12

Cinsault Beauval Rosé 5L

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€410,18
voor 24 stuks€455,76
Per stuk€17,09€18,99€3,42/l
Je bespaart €45,58 op 24 stuks
Stony Cape Chardonnay 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Chardonnay 37.5 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€9,57/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Stony Cape Chenin Blanc 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Chenin Blanc 3 L

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€366,98
voor 24 stuks€407,76
Per stuk€15,29€16,99€5,09/l
Je bespaart €40,78 op 24 stuks
Stony Cape Ruby Cabernet Cinsault 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Ruby Cabernet Cinsault 37.5 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€9,57/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Stony Cape Syrah Rosé 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Syrah Rosé 37.5 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€9,57/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Stony Cape Syrah Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Syrah Rosé 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Zuid-Afrika in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Zuid-Afrika deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op Zuid-Afrika (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Zuid-Afrika?

-33% op Zuid-Afrika Western Cape Kumala Shiraz Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Zuid-Afrika?

% korting: 11 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.