OKay vanaf 50% korting

Alle 75 actuele promoties bij OKay met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

75 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,04
voor 96 stuks (4 × 24)€10,08
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,04 op 96 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€4,78
voor 40 stuks (4 × 10)€9,56
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €4,78 op 40 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 264 stuks (4 × 66)€19,96
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €9,98 op 264 stuks
Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st -50%
OKayTot di 6/10

Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 112 stuks (4 × 28)€11,16
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,58 op 112 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€8,33/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,39
voor 2 stuks€28,78
Per stuk€7,20€14,39€5,33/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€9,99€19,99€0,38 per capsule
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,39
voor 2 stuks€36,78
Per stuk€9,20€18,39€0,35 per capsule
Je bespaart €18,39 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,39
voor 2 stuks€20,78
Per stuk€5,20€10,39€0,20 per capsule
Je bespaart €10,39 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,29
voor 2 stuks€44,58
Per stuk€11,14€22,29€4,95/l
Je bespaart €22,29 op 2 stuks
Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50%
OKayTot di 6/10

Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€4,33/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 2 stuks€50,50
Per stuk€12,62€25,25€0,26 per tablet
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,99
voor 42 stuks (2 × 21)€29,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €14,99 op 42 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,49
voor 60 stuks (2 × 30)€44,98
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €22,49 op 60 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,99
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€9,49€18,99€0,38 per tablet
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€17,59
voor 2 stuks€35,18
Per stuk€8,79€17,59€0,23 per tablet
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€4,38/kg
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks

Alle 75 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over OKay vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij OKay met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 75 actuele promoties bij OKay met minstens 50% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 75 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij OKay met minstens 50% korting?

% korting: 75 van de 75 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.