-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Barilla – Al Bronzo 2+2 gratis naar keuze Je betaalt €4,58 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg Je bespaart €4,58 op 4 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Blinde vinken 3+3 gratis Je betaalt €47,97 voor 6 stuks€95,94 Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg Je bespaart €47,97 op 6 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Bonduelle – Linzen, maïs, zwarte bonen, kidneybonen, erwten, erwten en wortelen, sperziebonen, groentemacedoine, ratatouille, champignons of kikkererwten 1+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€1,99 voor 2 stuks Per stuk€0,99 Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 B’tween, QNT, Fulfil, Barebells of KoRo – Gamma dieetproducten 1+1 gratis naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€1,75 voor 2 stuks Per stuk€0,88 Je bespaart €1,75 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Cirio – Polpa 1+1 gratis naar keuze Je betaalt €3,78 voor 2 stuks€7,56 Per stuk€1,89€3,78€4,72/kg Je bespaart €3,78 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Coppini – Olijfolie 1+1 gratis Je betaalt €13,98 voor 2 stuks€27,96 Per stuk€6,99€13,98€6,99/l Je bespaart €13,98 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Gevulde paprika’s of tomaten 3+3 gratis Je betaalt €36,87 voor 6 stuks€73,74 Per stuk€6,14€12,29€6,14/kg Je bespaart €36,87 op 6 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Gewassen wortelen – In bakje van 1kg 1+1 gratis Je betaalt €1,98 per stuk · bij 2 stuks€3,96 Per kg€1,98€3,96 Je bespaart €1,98
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Iglo – Captain’s Bistro 1+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€7,49 voor 2 stuks Per stuk€3,75€8,33/kg Je bespaart €7,49 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Justin Bridou – Bâton de Berger 1+1 gratis in pak Je betaalt €7,29 per stuk · bij 2 stuks€14,58 Per kg€29,16€58,32 Je bespaart €7,29
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Little Moons – Mochi-ijs 1+1 gratis naar keuze Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€14,98 Per stuk€3,75€7,49€19,53/kg Je bespaart €7,49 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Maredsous – Kaas in sneden, smeerkaas, vers, blok of fagotin 2+2 gratis naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€5,30 voor 4 stuks Per stuk€1,32 Je bespaart €5,30 op 4 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Minibeignets 5+5 gratis naar keuze Je betaalt €2,50 voor 100 stuks (10 × 10)€5,00 Per stuk€0,03€0,06 Je bespaart €2,50 op 100 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Nestlé – Viennois – 4x100g 1+1 gratis naar keuze Je betaalt €3,44 voor 2 stuks€6,88 Per stuk€1,72€3,44€4,30/kg Je bespaart €3,44 op 2 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Pringles 2+2 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€3,58 voor 4 stuks Per stuk€0,90€12,86/kg Je bespaart €3,58 op 4 stuks
-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Voltan – Verse gevulde pasta 1+1 gratis naar keuze Je betaalt €2,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€1,50€2,99€3,00/kg Je bespaart €2,99 op 2 stuks
-40% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Varkens- en rundschipolata’s -40% Je betaalt €6,59 voor 1 stuk€10,99 Per kg€6,59€10,99 Je bespaart €4,40
-36% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Gesmoorde beenham -36% Je betaalt €1,39 voor 1 stuk€2,20 Per kg€13,90€22,00 Je bespaart €0,81
-33% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 BN – Koekjes – 150g of 175g 2+1 gratis naar keuze Je betaalt vanaf€4,30 voor 3 stuks Per stuk€1,43€8,17/kg Je bespaart €2,15 op 3 stuks
-33% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Gebraden balletjes natuur of Luiks – ± 100g 4+2 gratis naar keuze Je betaalt €5,56 voor 6 stuks€8,34 Per stuk€0,93€1,39€9,30/kg Je bespaart €2,78 op 6 stuks
-30% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Heel konijn – In 8 stukken gesneden -30% Je betaalt €9,39 voor 1 stuk€13,49 Per kg€9,39€13,49 Je bespaart €4,10
-30% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Kippenblokjes voor wok -30% Je betaalt €9,78 voor 1 stuk€13,98 Per kg€9,78€13,98 Je bespaart €4,20
-30% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Les Crêtes d’Ardennes – Hele kip -30% Je betaalt €6,64 voor 1 stuk€9,49 Per kg€6,64€9,49 Je bespaart €2,85
-29% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Mini-chocoladekoeken of Minicroissants – 25g 10 voor €2,50 Je betaalt €2,50 voor 10 stuks€3,50 Per stuk€0,25€0,35€10,00/kg Je bespaart €1,00 op 10 stuks
-27% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Verse gekookte gamba’s -27% Je betaalt €0,99 voor 1 stuk€1,36 Per kg€9,90€13,60 Je bespaart €0,37
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Becel – Margarine 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34 Je bespaart €0,90 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Carlsbourg – Blok boter of koelkastsmeerbaar 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89 Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Galibier – Worst – 145g 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€6,88 voor 2 stuks Per stuk€3,44€23,72/kg Je bespaart €2,29 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Herta – Pasta 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€2,98 voor 2 stuks Per stuk€1,49 Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Kellogg’s – Ontbijtgranen en repen 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€4,49 voor 2 stuks Per stuk€2,24 Je bespaart €1,50 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Kinder – Ijshoorntje 4x90ml of stick 4x55ml 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€7,43 voor 2 stuks Per stuk€3,71€16,86/l Je bespaart €2,48 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 La Laitière – Mousse 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€3,58 voor 2 stuks Per stuk€1,79 Je bespaart €1,19 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Maggi – Smaakversterkers 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€2,39 voor 2 stuks Per stuk€1,19 Je bespaart €0,80 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 McCain – Pickers 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€5,69 voor 2 stuks Per stuk€2,84 Je bespaart €1,90 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Mora – Funmix – 504g of 656g 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€4,79 voor 2 stuks Per stuk€2,39€3,64/kg Je bespaart €1,60 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Pâturages – Onctueux – 4x125g, 8x125g of 16x125g 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€2,23 voor 2 stuks Per stuk€1,12 Je bespaart €0,74 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Saint Eloi – Gratin met spinazie, dauphinois of bloemkool – 450g of 480g 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€3,74 voor 2 stuks Per stuk€1,87 Je bespaart €1,25 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Soignon – Geitenkaas 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€4,49 voor 2 stuks Per stuk€2,24 Je bespaart €1,50 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Vleeswaren in pak dubbele laag – Beenham, hoeveham, Parijse worst, hespenworst, ambachtelijk vleesbrood, salami zonder look, filet de saxe, gerookte Cobourg, kipfilet, ontbijtspek 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€3,82 voor 2 stuks Per stuk€1,91€12,73/kg Je bespaart €1,27 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Côte d’Or – Melkchocolade/Biscoff of Witte chocolade/Biscoff – 190g 2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
-24% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Gevulde muffins 4 voor €5,00 naar keuze Je betaalt €5,00 voor 16 stuks (4 × 4)€6,60 Per stuk€0,31€0,41 Je bespaart €1,60 op 16 stuks
-22% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Chimay – Kaas Tot -25% Je betaalt €1,79 voor 1 stuk€2,30 Per kg€17,90€23,00 Je bespaart €0,51
-20% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Crémeux de Bourgogne -20% Je betaalt €1,68 voor 1 stuk€2,10 Per kg€16,80€21,00 Je bespaart €0,42
-20% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Côte d’Or – Mini bouchées – 122g 2e aan -40% naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€6,32 voor 2 stuks Per stuk€3,16€25,90/kg Je bespaart €1,58 op 2 stuks
-20% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 À Table! – Belgische bereide gerechten -20% Je betaalt vanaf€9,52 voor 1 stuk Per kg€9,52 Je bespaart €2,38
-19% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Tong – Gekuist en bakklaar -19% Je betaalt €4,09 voor 1 stuk€5,09 Per kg€40,90€50,90 Je bespaart €1,00
-16% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Alfiero – Tiramisu en chocolademousse 2 voor €5,00 Je betaalt €5,00 voor 4 stuks (2 × 2)€5,98 Per stuk€1,25€1,50 Je bespaart €0,98 op 4 stuks