Voeding in promotie bij Intermarché

Alle 74 actuele promoties in voeding bij Intermarché op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

74 promoties

Barilla – Al Bronzo -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Barilla – Al Bronzo

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
Je betaalt
€47,97
voor 6 stuks€95,94
Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
Cirio – Polpa -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Cirio – Polpa

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€3,78
voor 2 stuks€7,56
Per stuk€1,89€3,78€4,72/kg
Je bespaart €3,78 op 2 stuks
Coppini – Olijfolie -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Coppini – Olijfolie

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98€6,99/l
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
Gevulde paprika’s of tomaten -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Gevulde paprika’s of tomaten

3+3 gratis
Je betaalt
€36,87
voor 6 stuks€73,74
Per stuk€6,14€12,29€6,14/kg
Je bespaart €36,87 op 6 stuks
Iglo – Captain’s Bistro -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Iglo – Captain’s Bistro

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,75€8,33/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Justin Bridou – Bâton de Berger -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Justin Bridou – Bâton de Berger

1+1 gratis in pak
Je betaalt
€7,29
per stuk · bij 2 stuks€14,58
Per kg€29,16€58,32
Je bespaart €7,29
Little Moons – Mochi-ijs -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Little Moons – Mochi-ijs

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€19,53/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Minibeignets -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Minibeignets

5+5 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,50
voor 100 stuks (10 × 10)€5,00
Per stuk€0,03€0,06
Je bespaart €2,50 op 100 stuks
Nestlé – Viennois – 4x100g -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Nestlé – Viennois – 4x100g

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€3,44
voor 2 stuks€6,88
Per stuk€1,72€3,44€4,30/kg
Je bespaart €3,44 op 2 stuks
Pringles -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Pringles

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€3,58
voor 4 stuks
Per stuk€0,90€12,86/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Voltan – Verse gevulde pasta -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Voltan – Verse gevulde pasta

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€3,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Varkens- en rundschipolata’s -40%
IntermarchéTot zo 4/10

Varkens- en rundschipolata’s

-40%
Je betaalt
€6,59
voor 1 stuk€10,99
Per kg€6,59€10,99
Je bespaart €4,40
Gesmoorde beenham -36%
IntermarchéTot zo 4/10

Gesmoorde beenham

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,20
Per kg€13,90€22,00
Je bespaart €0,81
BN – Koekjes – 150g of 175g -33%
IntermarchéTot zo 4/10

BN – Koekjes – 150g of 175g

2+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€4,30
voor 3 stuks
Per stuk€1,43€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Kippenblokjes voor wok -30%
IntermarchéTot zo 4/10

Kippenblokjes voor wok

-30%
Je betaalt
€9,78
voor 1 stuk€13,98
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €4,20
Paté -30%
IntermarchéTot zo 4/10

Paté

-30%
Je betaalt
vanaf€9,34
voor 1 stuk
Je bespaart €4,00
Verse gekookte gamba’s -27%
IntermarchéTot zo 4/10

Verse gekookte gamba’s

-27%
Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk€1,36
Per kg€9,90€13,60
Je bespaart €0,37
Becel – Margarine -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Becel – Margarine

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
Galibier – Worst – 145g -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Galibier – Worst – 145g

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€6,88
voor 2 stuks
Per stuk€3,44€23,72/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Herta – Pasta -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Herta – Pasta

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,98
voor 2 stuks
Per stuk€1,49
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
La Laitière – Mousse -25%
IntermarchéTot zo 4/10

La Laitière – Mousse

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€3,58
voor 2 stuks
Per stuk€1,79
Je bespaart €1,19 op 2 stuks
Maggi – Smaakversterkers -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Maggi – Smaakversterkers

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€2,39
voor 2 stuks
Per stuk€1,19
Je bespaart €0,80 op 2 stuks
McCain – Pickers -25%
IntermarchéTot zo 4/10

McCain – Pickers

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€5,69
voor 2 stuks
Per stuk€2,84
Je bespaart €1,90 op 2 stuks
Mora – Funmix – 504g of 656g -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Mora – Funmix – 504g of 656g

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39€3,64/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
Soignon – Geitenkaas -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Soignon – Geitenkaas

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,24
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Gevulde muffins -24%
IntermarchéTot zo 4/10

Gevulde muffins

4 voor €5,00 naar keuze
Je betaalt
€5,00
voor 16 stuks (4 × 4)€6,60
Per stuk€0,31€0,41
Je bespaart €1,60 op 16 stuks
Chimay – Kaas -22%
IntermarchéTot zo 4/10

Chimay – Kaas

Tot -25%
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€2,30
Per kg€17,90€23,00
Je bespaart €0,51
Crémeux de Bourgogne -20%
IntermarchéTot zo 4/10

Crémeux de Bourgogne

-20%
Je betaalt
€1,68
voor 1 stuk€2,10
Per kg€16,80€21,00
Je bespaart €0,42
Côte d’Or – Mini bouchées – 122g -20%
IntermarchéTot zo 4/10

Côte d’Or – Mini bouchées – 122g

2e aan -40% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€6,32
voor 2 stuks
Per stuk€3,16€25,90/kg
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Tong – Gekuist en bakklaar -19%
IntermarchéTot zo 4/10

Tong – Gekuist en bakklaar

-19%
Je betaalt
€4,09
voor 1 stuk€5,09
Per kg€40,90€50,90
Je bespaart €1,00

Alle 74 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Intermarché

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Intermarché deze week?

Er zijn 74 actuele promoties in voeding bij Intermarché (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Intermarché?

-50% op Barilla – Al Bronzo bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Intermarché?

Gratis erbij: 18 van de 74 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.