Drank in promotie bij Delhaize

Alle 428 actuele promoties in drank bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

428 promoties

Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chile Diablo Deep | Carmenere | Rood

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Chili Chardonnay | Wit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chili Chardonnay | Wit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Delhaize Shot | Spicy | Mango -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Mango

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Shot | Spicy | Munt -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Munt

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Diablo Dark Red -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Dark Red

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Diablo Volcanic | Cabernet Sauvignon

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Granini Sinaasappelsap -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Granini Sinaasappelsap

-50%
Je betaalt
€0,82
voor 1 stuk€1,65
Per liter€2,50€5,03
Je bespaart €0,83
Rebel Kitchen Kokoswater -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Rebel Kitchen Kokoswater

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €4,67/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Val Dieu Bier | 9% alc -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Val Dieu Bier | 9% alc

-50%
Je betaalt
€6,27
voor 1 stuk€12,55
Per liter€3,17€6,35
Je bespaart €6,28
Vranken Champagne | Brut -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Vranken Champagne | Brut

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€45,98
voor 2 stuks€91,96
Per stuk€22,99€45,98€30,66/l
Je bespaart €45,98 op 2 stuks
Lavazza Barista | Crema | Bonen| Esp -35%
DelhaizeTot wo 7/10

Lavazza Barista | Crema | Bonen| Esp

2e aan -70%met SuperPlus
Je betaalt
€27,62
voor 2 stuks€42,50
Per stuk€13,81€21,25€13,81/kg
Je bespaart €14,88 op 2 stuks
Lavazza Koffie -35%
Schweppes Sinaasappel passievrucht -35%
DelhaizeTot wo 7/10

Schweppes Sinaasappel passievrucht

-35%met SuperPlus
Je betaalt
€12,29
voor 1 stuk€18,90
Per liter€1,36€2,09
Je bespaart €6,61
Altos De Jose Ignacio Albarino -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Albarino

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Cabernet Franc

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Altos De Jose Ignacio Pinot Noir -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Altos De Jose Ignacio Pinot Noir

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Ambasciata Amarone -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Ambasciata Amarone

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€49,98
voor 3 stuks€74,97
Per stuk€16,66€24,99€22,21/l
Je bespaart €24,99 op 3 stuks
Argentina Chardonnay | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Chardonnay | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 3 stuks€56,97
Per stuk€12,66€18,99€16,88/l
Je bespaart €18,99 op 3 stuks
Argentina Santa Julia White Malbec Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Santa Julia White Malbec Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Argentina Zuccardi Concreto Malbec Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€53,98
voor 3 stuks€80,97
Per stuk€17,99€26,99€23,99/l
Je bespaart €26,99 op 3 stuks
Arniston Bay Cabernet Sauvignon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Cabernet Sauvignon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Chenin / Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Chenin / Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Sauvignon Blanc / Sémillon

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Arniston Bay Shiraz -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Arniston Bay Shiraz

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Golden Veltl | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€55,98
voor 3 stuks€83,97
Per stuk€18,66€27,99€24,88/l
Je bespaart €27,99 op 3 stuks
Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Austria Pfaffl Passion Riesling | Wit

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€87,98
voor 3 stuks€131,97
Per stuk€29,33€43,99€39,10/l
Je bespaart €43,99 op 3 stuks
Baie Cap Chardonnay -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap Chardonnay

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Baie Cap Pinotage -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap Pinotage

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Baie Cap rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Baie Cap rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€4,44/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Barcelona Brands Cap Azurée | Rosé -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Barcelona Brands Cap Azurée | Rosé

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€8,88/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Beaux Parleurs 2021 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beaux Parleurs 2021

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Beaux Parleurs 2023 -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Beaux Parleurs 2023

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks

Alle 428 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Delhaize deze week?

Er zijn 428 actuele promoties in drank bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Delhaize?

-50% op Castello del Trebbio De Pazzi Toscana | Bio bij Delhaize, geldig tot 21/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Delhaize?

Gratis erbij: 297 van de 428 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.