Nescafé in promotie

Alle 19 actuele promoties op Nescafé van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

19 promoties

Double Choc Mocha 8 x 18.5 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Double Choc Mocha 8 x 18.5 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,84€3,79€19,19/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
Espresso Geconcentreerde Drank 500 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Geconcentreerde Drank 500 ml

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€9,44
voor 2 stuks€12,58
Per stuk€4,72€6,29€9,44/kg
Je bespaart €3,14 op 2 stuks
Frappé 10 x 14 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Frappé 10 x 14 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€8,50
Per stuk€3,19€4,25€22,79/kg
Je bespaart €2,12 op 2 stuks
Gold Cappuccino Intenso 10sac 125g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Gold Cappuccino Intenso 10sac 125g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€6,98
voor 2 stuks€9,30
Per stuk€3,49€4,65€27,92/kg
Je bespaart €2,32 op 2 stuks
Gold Decaf 25 x 2 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Gold Decaf 25 x 2 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€7,19
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,59€4,79€71,80/kg
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Nescafé Koffie -25%
CarrefourTot ma 5/10

Nescafé Koffie

Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,24vanaf €14,45/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Gold Typ Espresso 25 x 1.8 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Gold Typ Espresso 25 x 1.8 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€7,43
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€3,71€4,95€82,44/kg
Je bespaart €2,47 op 2 stuks
NESCAFÉ® Cappuccino 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

NESCAFÉ® Cappuccino 250 g

2e aan -50%
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€23,96/kg
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
NESCAFÉ® Select oploskoffie 50g -25%
CarrefourTot ma 5/10

NESCAFÉ® Select oploskoffie 50g

2e aan -50%
Je betaalt
€6,23
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,11€4,15€62,20/kg
Je bespaart €2,07 op 2 stuks
Roastery Espresso 20 Stuks 84 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Roastery Espresso 20 Stuks 84 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€50,83/kg
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
Roastery Espresso 20 Stuks 86 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Roastery Espresso 20 Stuks 86 g

Nescafé
2e aan -50%
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€49,65/kg
Je bespaart €2,84 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Nescafé in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Nescafé deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Nescafé, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Nescafé?

Carrefour, met 18 promoties, gevolgd door Delhaize (1).

Wat is de grootste korting op Nescafé?

-25% op Nescafé Double Choc Mocha 8 x 18.5 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Nescafé?

2e aan korting: 18 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.