Drank in promotie bij Carrefour

Alle 860 actuele promoties in drank bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

860 promoties

7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
Je betaalt
€11,34
voor 12 stuks€22,68
Per stuk€0,94€1,89€1,88/l
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€11,32
voor 1 stuk€22,65
Per liter€1,89€3,78
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€8,99
Per liter€2,27€4,53
Je bespaart €4,49
Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak -50%
CarrefourTot ma 5/10

Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak

Maes
1+1 gratis
Je betaalt
€15,19
voor 2 stuks€30,38
Per stuk€7,59€15,19€1,26/l
Je bespaart €15,19 op 2 stuks
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €4,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Defence Citrus/Elderflower 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Defence Citrus/Elderflower 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Maison Castel Médoc Rood 75 cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Maison Castel Médoc Rood 75 cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99€6,67/l
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Mango & Passionfruit Ice Tea 4 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Mango & Passionfruit Ice Tea 4 x 50 cl

Lipton
1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€1,52/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks
Mirinda Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mirinda Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Orange with pulp PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Orange with pulp PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Orange Zonder pulp PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Orange Zonder pulp PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Pepsi Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pepsi Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Pierre Chanoine Champagne 1730 Brut 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pierre Chanoine Champagne 1730 Brut 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€35,99
voor 2 stuks€71,98
Per stuk€18,00€35,99€24,00/l
Je bespaart €35,99 op 2 stuks
Porta 6 Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Porta 6 Rood 75cl

Portugal
1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€6,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Porta 6 Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Porta 6 Wit 75cl

Portugal
1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€6,00/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Protect Mango/Pineapple 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Protect Mango/Pineapple 50 cl

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Raspberry PET 4 x 50cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Raspberry PET 4 x 50cl

Lipton
1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€1,52/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks
Sayanca Chardonnay Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Sayanca Chardonnay Wit 75cl

Argentinië
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€5,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Sayanca Malbec Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Sayanca Malbec Rood 75cl

Argentinië
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€5,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Val de Loire Chardonnay Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chardonnay Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Chenin Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chenin Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Sauvignon Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Sauvignon Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Vin de France Pinot'eur Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Vin de France Pinot'eur Rood 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€5,33/l
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Caffè Crema Classico 1 Kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Caffè Crema Classico 1 Kg

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Classico 36 Pads -40%
CarrefourTot ma 5/10

Classico 36 Pads

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€23,67
voor 5 stuks€39,45
Per stuk€4,73€7,89€0,13 per pad
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Crema e Aroma bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Aroma bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€35,97
voor 5 stuks€59,95
Per stuk€7,19€11,99€0,24 per capsule
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€59,97
voor 5 stuks€99,95
Per stuk€11,99€19,99€0,15 per capsule
Je bespaart €39,98 op 5 stuks

Alle 860 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Carrefour deze week?

Er zijn 860 actuele promoties in drank bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Carrefour?

-50% op SodaStream 7Up Siroop 440 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Carrefour?

% korting: 595 van de 860 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.