Drank met meerdere voor één prijs

Alle 74 actuele promoties in drank met meerdere voor één prijs van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

74 promoties

AH Sap -42%
Cherry 1L PET -39%
CarrefourTot ma 5/10

Cherry 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,50€2,45€1,50/l
Je bespaart €1,90 op 2 stuks
Zero Sugar Lemon 1L PET -34%
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Lemon 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,50€2,29€1,50/l
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
Zero Sugar Zero Caffeine 1L PET -34%
CarrefourTot ma 5/10

Zero Sugar Zero Caffeine 1L PET

Coca-Cola
2 voor €3
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,50€2,29€1,50/l
Je bespaart €1,58 op 2 stuks
filterkoffie crema - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie crema - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie dark roast - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie dark roast - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie decaf - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie decaf - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie regular - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie regular - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
koffiebonen espresso 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen espresso dark roast 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso dark roast 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen regular 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen regular 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
Extra Bier Fles 250 ml -29%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Bier Fles 250 ml

Corona
12 voor €9,99
Je betaalt
€9,99
voor 12 stuks€14,04
Per stuk€0,83€1,17€3,32/l
Je bespaart €4,05 op 12 stuks

Alle 74 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over drank met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er in drank met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 74 actuele promoties in drank met meerdere voor één prijs, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met meerdere voor één prijs?

Xenos, met 23 promoties, gevolgd door HEMA (21) en Carrefour (13).

Wat is de grootste korting in drank met meerdere voor één prijs?

-42% op AH Sap bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties in drank met meerdere voor één prijs lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer FUZE TEA Fuze tea (2 x 1.25 l) bij Aldi (tot 1/10), COCA-COLA Coca-Cola regular (2 x 1 l) bij Aldi (tot 1/10), COCA-COLA Coca-Cola zero (2 x 1 l) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.