Dr Organic in promotie

Alle 18 actuele promoties op Dr Organic van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99€130,00/l
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
106 producten
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,74vanaf €15,74/l
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
DR.ORGANIC Hemp Oil Body Wash 250ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC Hemp Oil Body Wash 250ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk€7,99
Per liter€25,56€31,96
Je bespaart €1,60
DR.ORGANIC Hemp Oil Deo Roll-on 50ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC Hemp Oil Deo Roll-on 50ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,39
voor 1 stuk€7,99
Per liter€127,80€159,80
Je bespaart €1,60
DR.ORGANIC masker houtskool 125ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC masker houtskool 125ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€7,19
voor 1 stuk€8,99
Per liter€57,52€71,92
Je bespaart €1,80

Promoties laden…

Vragen over Dr Organic in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Dr Organic deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Dr Organic, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Dr Organic?

Bioplanet, met 11 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (7).

Wat is de grootste korting op Dr Organic?

-50% op DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml bij Bioplanet, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op Dr Organic?

% korting: 11 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.