Catrice in promotie

Alle 54 actuele promoties op Catrice van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

54 promoties

Catrice Brow -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Brow

Je betaalt
vanaf€4,78
voor 2 stuks
Per stuk€2,39€6.380,00/l
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
Catrice Mascara -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Mascara

20% korting bij 2 stuks
+25 varianten
Je betaalt
vanaf€4,78
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €319,00/l
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
Catrice Oogschaduw -20%
Catrice Effect Eyeshadow Duo Brush -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Effect Eyeshadow Duo Brush

20% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€5,58
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,79€3,49
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
Catrice Eyebrow Stylist 1,4g -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Eyebrow Stylist 1,4g

20% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€4,78
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,39€2,99€1.707,14/kg
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
Catrice Lash Separator -20%
KruidvatTot zo 4/10

Catrice Lash Separator

20% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,19€3,99
Je bespaart €1,60 op 2 stuks

Alle 54 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Catrice in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Catrice deze week?

Er zijn 54 actuele promoties op Catrice, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Catrice?

Kruidvat, met 53 promoties, gevolgd door Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Catrice?

-20% op Catrice Wenkbrauwpoeder bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Catrice?

% korting: 54 van de 54 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.