Voeding met 3 gratis erbij

Alle 14 actuele promoties in voeding met 3 gratis erbij van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

14 promoties

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added chocolate

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added naturel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added naturel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€4,00/kg
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€3,80/kg
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Quaker Zero sugar added strawberry & peach -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Zero sugar added strawberry & peach

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,00€4,99€5,00/kg
Je bespaart €14,97 op 5 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
Je betaalt
€47,97
voor 6 stuks€95,94
Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
Gevulde paprika’s of tomaten -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Gevulde paprika’s of tomaten

3+3 gratis
Je betaalt
€36,87
voor 6 stuks€73,74
Per stuk€6,14€12,29€6,14/kg
Je bespaart €36,87 op 6 stuks
Passata 200g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Passata 200g

Panzani
3+3 gratis
Je betaalt
€4,74
voor 6 stuks€9,48
Per stuk€0,79€1,58€3,95/kg
Je bespaart €4,74 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 14 actuele promoties in voeding met 3 gratis erbij, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 3 gratis erbij?

Albert Heijn, met 11 promoties, gevolgd door Intermarché (2) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting in voeding met 3 gratis erbij?

-60% op Quaker Cruesli protein coconut & vanilla smaak bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 14 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.