Verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij

Alle 13 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

13 promoties

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,58
voor 5 stuks€18,95
Per stuk€1,52€3,79€6,08/l
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,27
voor 6 stuks€24,54
Per stuk€2,04€4,09€8,16/l
Je bespaart €12,27 op 6 stuks
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 13 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij?

Delhaize, met 10 promoties, gevolgd door Kruidvat (3).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij?

-60% op Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 13 van de 13 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.