Voeding met 2 gratis erbij

Alle 80 actuele promoties in voeding met 2 gratis erbij van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

80 promoties

Danio Romige kwark aardbei -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark aardbei

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark bosbes -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark bosbes

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark kers -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark kers

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark mango kiwi banaan -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark mango kiwi banaan

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark perzik -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark perzik

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Danio Romige kwark stracciatella -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark stracciatella

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,69
voor 3 stuks€11,07
Per stuk€1,23€3,69€2,73/kg
Je bespaart €7,38 op 3 stuks
Danio Romige kwark vanille -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Danio Romige kwark vanille

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€2,58/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Old Amsterdam Original 48+ plakken -67%
Albert HeijnTot zo 4/10

Old Amsterdam Original 48+ plakken

1+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€1,16€3,49€11,60/kg
Je bespaart €6,98 op 3 stuks
Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89€5,24/kg
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Barilla – Al Bronzo -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Barilla – Al Bronzo

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Capellini 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Capellini 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€3,00
voor 4 stuks€6,00
Per stuk€0,75€1,50€1,50/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Chipito Kaas Chips 125 gr -50%
CarrefourTot ma 5/10

Chipito Kaas Chips 125 gr

Cheetos
2+2 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€0,90€1,79€7,20/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€23,08/kg
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Coquillettes 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Coquillettes 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
De Cecco deegwaren naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

De Cecco deegwaren naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€4,36
voor 4 stuks€8,72
Per stuk€1,09€2,18€2,18/kg
Je bespaart €4,36 op 4 stuks
Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€10,13/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Extra Bolognesesaus 425g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Extra Bolognesesaus 425g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,71/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€8,50
voor 4 stuks€17,00
Per stuk€2,12€4,25€14,13/kg
Je bespaart €8,50 op 4 stuks
Fusilli Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fusilli Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 4 stuks€11,00
Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Panzani Pestosaus -50%
CarrefourTot ma 12/10

Panzani Pestosaus

2+2 gratis
+1 variant
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€10,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99€20,83/kg
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
HiPRO Protein bar banana peanut butter -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar banana peanut butter

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€25,56/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
HiPRO Protein bar caramel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar caramel

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€25,56/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
HiPRO Protein pudding caramel bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein pudding caramel bel

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,78
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,20€2,39€6,00/kg
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
HiPRO Pudding choco bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Pudding choco bel

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,78
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,20€2,39€6,00/kg
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
HiPRO Pudding vanille bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Pudding vanille bel

2+2 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,78
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,20€2,39€6,00/kg
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Kantonese Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kantonese Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€4,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Langkorrelrijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Langkorrelrijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€4,30
voor 4 stuks€8,60
Per stuk€1,07€2,15€4,86/kg
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
Je betaalt
€4,96
voor 4 stuks€9,92
Per stuk€1,24€2,48€4,13/kg
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Linguine 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Linguine 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU MiniStars koekjes melkchocolade 187g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 4 stuks€9,88
Per stuk€1,24€2,47€6,63/kg
Je bespaart €4,94 op 4 stuks
LU Pocket koeken Vanille 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU Pocket koeken Vanille 400g

Prince
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€5,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Macaroni 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Macaroni Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,25€2,49€2,50/kg
Je bespaart €4,98 op 4 stuks
Originale Pastasaus 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Originale Pastasaus 400g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€3,75/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Paella Chorizo & Groenten 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Paella Chorizo & Groenten 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
Je betaalt
€5,30
voor 4 stuks€10,60
Per stuk€1,32€2,65€6,00/kg
Je bespaart €5,30 op 4 stuks
Penne Rigate 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€4,30
voor 4 stuks€8,60
Per stuk€1,07€2,15€2,14/kg
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Penne Rigate Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
Je betaalt
€5,50
voor 4 stuks€11,00
Per stuk€1,38€2,75€2,76/kg
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Pistolets -50%
AlvoTot di 6/10

Pistolets

2+2 gratis
Je betaalt
€1,60
voor 4 stuks€3,20
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €1,60 op 4 stuks

Alle 80 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 80 actuele promoties in voeding met 2 gratis erbij, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 2 gratis erbij?

Carrefour, met 50 promoties, gevolgd door Albert Heijn (13) en Delhaize (7).

Wat is de grootste korting in voeding met 2 gratis erbij?

-67% op Danio Romige kwark aardbei bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties in voeding met 2 gratis erbij lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Achtkoek bij Lidl (tot 3/10), Kiwi gold bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 80 van de 80 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.