Promoties met 3+1 gratis

Alle 550 actuele promoties met 3+1 gratis van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

550 promoties

acryl garen 100g 250m roze -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen 100g 250m roze

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,47
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,87€2,49
Je bespaart €2,49 op 4 stuks
acryl garen beige 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen beige 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,47
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,87€2,49
Je bespaart €2,49 op 4 stuks
acryl garen grijs 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen grijs 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,17
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,79€2,39
Je bespaart €2,39 op 4 stuks
acryl garen groen 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen groen 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,17
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,79€2,39
Je bespaart €2,39 op 4 stuks
acryl garen lila 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen lila 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,17
voor 4 stuks€9,56
Per stuk€1,79€2,39
Je bespaart €2,39 op 4 stuks
acryl garen wit 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen wit 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,47
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,87€2,49
Je bespaart €2,49 op 4 stuks
acryl garen zwart 100gram 250meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl garen zwart 100gram 250meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€7,47
voor 4 stuks€9,96
Per stuk€1,87€2,49
Je bespaart €2,49 op 4 stuks
acryl-wol garen 100g 165m beige -25%
HEMATot ma 5/10

acryl-wol garen 100g 165m beige

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,77
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€2,69€3,59
Je bespaart €3,59 op 4 stuks
acryl-wol garen 100g 165m oudroze -25%
HEMATot ma 5/10

acryl-wol garen 100g 165m oudroze

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,77
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€2,69€3,59
Je bespaart €3,59 op 4 stuks
acryl-wol garen wit 100gram 165meter -25%
HEMATot ma 5/10

acryl-wol garen wit 100gram 165meter

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,77
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€2,69€3,59
Je bespaart €3,59 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix chiabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix roggebrood 2,5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€19,17
voor 4 stuks€25,56
Per stuk€4,79€6,39€1,92/kg
Je bespaart €6,39 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix sojabrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,37
voor 4 stuks€31,16
Per stuk€5,84€7,79€2,34/kg
Je bespaart €7,79 op 4 stuks
Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Classic broodmix teffbrood 2.5 kg

MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€31,17
voor 4 stuks€41,56
Per stuk€7,79€10,39€3,12/kg
Je bespaart €10,39 op 4 stuks

Alle 550 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 550 actuele promoties met 3+1 gratis, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 3+1 gratis?

HEMA, met 156 promoties, gevolgd door Carrefour (154) en Intratuin (85).

Wat is de grootste korting met 3+1 gratis?

-25% op acryl garen 100g 250m roze bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke promoties met 3+1 gratis lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Pecannotenkoek bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 550 van de 550 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.