OKay vanaf 20% korting

Alle 382 actuele promoties bij OKay met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

382 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€0,69
voor 2 stuks€1,38
Per stuk€0,34€0,69
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€1,78
voor 4 stuks€3,56
Per stuk€0,45€0,89
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,63
voor 2 stuks€5,26
Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,04
voor 96 stuks (4 × 24)€10,08
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,04 op 96 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€4,78
voor 40 stuks (4 × 10)€9,56
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €4,78 op 40 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 264 stuks (4 × 66)€19,96
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €9,98 op 264 stuks
Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st -50%
OKayTot di 6/10

Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 112 stuks (4 × 28)€11,16
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,58 op 112 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,45
voor 2 stuks€4,90
Per stuk€1,23€2,45€3,97/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99€8,00/kg
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€8,33/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,39
voor 2 stuks€28,78
Per stuk€7,20€14,39€5,33/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€9,99€19,99€0,38 per capsule
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,39
voor 2 stuks€36,78
Per stuk€9,20€18,39€0,35 per capsule
Je bespaart €18,39 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,39
voor 2 stuks€20,78
Per stuk€5,20€10,39€0,20 per capsule
Je bespaart €10,39 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,29
voor 2 stuks€44,58
Per stuk€11,14€22,29€4,95/l
Je bespaart €22,29 op 2 stuks
Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50%
OKayTot di 6/10

Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€4,33/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 2 stuks€50,50
Per stuk€12,62€25,25€0,26 per tablet
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,99
voor 42 stuks (2 × 21)€29,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €14,99 op 42 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,49
voor 60 stuks (2 × 30)€44,98
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €22,49 op 60 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,99
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€9,49€18,99€0,38 per tablet
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€17,59
voor 2 stuks€35,18
Per stuk€8,79€17,59€0,23 per tablet
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€4,38/kg
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks

Alle 382 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over OKay vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij OKay met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 382 actuele promoties bij OKay met minstens 20% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 379 van de 382 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 3 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij OKay met minstens 20% korting?

% korting: 382 van de 382 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.