Promoties bij Intermarché

Alle 105 actuele promoties bij Intermarché op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

105 promoties

Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Barilla – Al Bronzo -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Barilla – Al Bronzo

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€4,58
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,15€2,29€2,30/kg
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
Je betaalt
€47,97
voor 6 stuks€95,94
Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
Cirio – Polpa -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Cirio – Polpa

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€3,78
voor 2 stuks€7,56
Per stuk€1,89€3,78€4,72/kg
Je bespaart €3,78 op 2 stuks
Coppini – Olijfolie -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Coppini – Olijfolie

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98€6,99/l
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
Cosynel – Toiletpapier -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Cosynel – Toiletpapier

12+12 gratis in pak
Je betaalt
€11,99
pak van 24 · bij 24 pakken€23,98
Per stuk€0,50€1,00
Je bespaart €11,99 op 24 stuks
Gevulde paprika’s of tomaten -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Gevulde paprika’s of tomaten

3+3 gratis
Je betaalt
€36,87
voor 6 stuks€73,74
Per stuk€6,14€12,29€6,14/kg
Je bespaart €36,87 op 6 stuks
Iglo – Captain’s Bistro -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Iglo – Captain’s Bistro

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,75€8,33/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Justin Bridou – Bâton de Berger -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Justin Bridou – Bâton de Berger

1+1 gratis in pak
Je betaalt
€7,29
per stuk · bij 2 stuks€14,58
Per kg€29,16€58,32
Je bespaart €7,29
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€1,10/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Little Moons – Mochi-ijs -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Little Moons – Mochi-ijs

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€3,75€7,49€19,53/kg
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
Minibeignets -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Minibeignets

5+5 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,50
voor 100 stuks (10 × 10)€5,00
Per stuk€0,03€0,06
Je bespaart €2,50 op 100 stuks
Nestlé – Viennois – 4x100g -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Nestlé – Viennois – 4x100g

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€3,44
voor 2 stuks€6,88
Per stuk€1,72€3,44€4,30/kg
Je bespaart €3,44 op 2 stuks
One – Brokjes of pouches -50%
IntermarchéTot zo 4/10

One – Brokjes of pouches

2+2 gratis naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€9,58
voor 4 stuks
Per stuk€2,40
Je bespaart €9,58 op 4 stuks
Pringles -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Pringles

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€3,58
voor 4 stuks
Per stuk€0,90€12,86/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Renova – Keukenpapier -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Renova – Keukenpapier

1+1 gratis
Je betaalt
€37,96
voor 32 stuks (2 × 16)€75,92
Per stuk€1,19€2,38
Je bespaart €37,96 op 32 stuks
Soupline – Eindeloos fris -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Soupline – Eindeloos fris

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Voltan – Verse gevulde pasta -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Voltan – Verse gevulde pasta

1+1 gratis naar keuze
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€3,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Pampers – Luiers, pants of doekjes -40%
IntermarchéTot zo 4/10

Pampers – Luiers, pants of doekjes

3+2 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€24,57
voor 5 stuks
Per stuk€4,91
Je bespaart €16,38 op 5 stuks
Varkens- en rundschipolata’s -40%
IntermarchéTot zo 4/10

Varkens- en rundschipolata’s

-40%
Je betaalt
€6,59
voor 1 stuk€10,99
Per kg€6,59€10,99
Je bespaart €4,40
Gesmoorde beenham -36%
IntermarchéTot zo 4/10

Gesmoorde beenham

-36%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,20
Per kg€13,90€22,00
Je bespaart €0,81
BN – Koekjes – 150g of 175g -33%
IntermarchéTot zo 4/10

BN – Koekjes – 150g of 175g

2+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€4,30
voor 3 stuks
Per stuk€1,43€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Nivea of Nivea Men -33%
IntermarchéTot zo 4/10

Nivea of Nivea Men

2+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€5,98
voor 3 stuks
Per stuk€1,99
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Kippenblokjes voor wok -30%
IntermarchéTot zo 4/10

Kippenblokjes voor wok

-30%
Je betaalt
€9,78
voor 1 stuk€13,98
Per kg€9,78€13,98
Je bespaart €4,20
Paté -30%
IntermarchéTot zo 4/10

Paté

-30%
Je betaalt
vanaf€9,34
voor 1 stuk
Je bespaart €4,00
Verse gekookte gamba’s -27%
IntermarchéTot zo 4/10

Verse gekookte gamba’s

-27%
Je betaalt
€0,99
voor 1 stuk€1,36
Per kg€9,90€13,60
Je bespaart €0,37
Becel – Margarine -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Becel – Margarine

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
Dim – EcoDim: -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Dim – EcoDim:

2e aan -50% naar keuze
Je betaalt
vanaf€14,98
voor 2 stuks
Per stuk€7,49
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Galibier – Worst – 145g -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Galibier – Worst – 145g

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€6,88
voor 2 stuks
Per stuk€3,44€23,72/kg
Je bespaart €2,29 op 2 stuks

Alle 105 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Intermarché

Hoeveel promoties zijn er bij Intermarché deze week?

Er zijn 105 actuele promoties bij Intermarché (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Intermarché?

-60% op Dash – Platinum bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Intermarché?

Gratis erbij: 32 van de 105 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.