Verzorging & drogisterij in promotie bij HEMA

Alle 154 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

154 promoties

badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal ster watermeloen -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster watermeloen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal teddy -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal teddy

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruishart mango -50%
HEMATot ma 5/10

badbruishart mango

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
billen masker cream 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

billen masker cream 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
bruisbal auto -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal auto

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal badeend aardbei -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend aardbei

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal badeend ananas -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend ananas

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal croissant -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal croissant

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal heelal -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal heelal

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kersen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kersen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal kip -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal kip

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal leeuw -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal leeuw

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal lippen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal lippen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal octopus -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal octopus

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal schelp met parel -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal schelp met parel

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal strik -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal strik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal taart -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal taart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal vanille -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vanille

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal varken 150g -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal varken 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal vis -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal vis

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal zeepaardje -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal zeepaardje

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
haarmasker herstellend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker herstellend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
haarmasker verzorgend 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

haarmasker verzorgend 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
klei lichaamsmasker 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

klei lichaamsmasker 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
mascara primer -50%
HEMATot ma 5/10

mascara primer

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
panorama mascara waterproof zwart -50%
HEMATot ma 5/10

panorama mascara waterproof zwart

1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
volume mascara blauw -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara blauw

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
volume mascara bruin -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara bruin

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
volume mascara burgundy -50%
HEMATot ma 5/10

volume mascara burgundy

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks

Alle 154 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij HEMA deze week?

Er zijn 154 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij HEMA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij HEMA?

-50% op badbruis hart bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij HEMA?

2e aan korting: 68 van de 154 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.