Voeding in promotie bij Bioplanet

Alle 140 actuele promoties in voeding bij Bioplanet op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

140 promoties

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,53
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,84€3,79€15,78/l
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
BROTH WAY thai chicken bio 180ml -25%
BioplanetTot di 6/10

BROTH WAY thai chicken bio 180ml

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,53
voor 3 stuks€11,37
Per stuk€2,84€3,79€15,78/l
Je bespaart €2,84 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,10
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€3,37€4,49€17,74/kg
Je bespaart €3,37 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,79
voor 3 stuks€13,05
Per stuk€3,26€4,35€16,30/kg
Je bespaart €3,26 op 3 stuks
LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g -25%
BioplanetTot di 6/10

LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g

-25% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,99€3,99€16,61/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
TAPAS Y MAS Dip r. pesto kaas bio 110g -25%
BioplanetTot za 10/10

TAPAS Y MAS Dip r. pesto kaas bio 110g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€23,09/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks
ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,70
voor 8 stuks€27,12
Per stuk€2,71€3,39€2,71/l
Je bespaart €5,42 op 8 stuks
ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€21,06
voor 8 stuks€26,32
Per stuk€2,63€3,29€2,63/l
Je bespaart €5,26 op 8 stuks
ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L -20%
BioplanetTot di 6/10

ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L

-20% vanaf 8 stuksmet Xtra
Je betaalt
€17,22
voor 8 stuks€21,52
Per stuk€2,15€2,69€2,15/l
Je bespaart €4,30 op 8 stuks
Bio Mango 1st -20%
BioplanetTot di 6/10

Bio Mango 1st

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€3,19€3,99
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
BIOKEY Lasagne Volkoren Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

BIOKEY Lasagne Volkoren Bio 500g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,79€3,49€5,58/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
BIOKEY Orzo Volkoren Pasta Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

BIOKEY Orzo Volkoren Pasta Bio 500g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€3,18
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,59€1,99€3,18/kg
Je bespaart €0,80 op 2 stuks
BUMI Pulled seitan Indian Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI Pulled seitan Indian Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€22,80/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
BUMI Pulled Seitan Teriyaki Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI Pulled Seitan Teriyaki Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€22,80/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
BUMI tempehblokjes Aziatisch Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI tempehblokjes Aziatisch Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,30
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€4,15€5,19€23,72/kg
Je bespaart €2,08 op 2 stuks
BUMI tempehblokjes Indiaas Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI tempehblokjes Indiaas Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,14
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,07€5,09€23,26/kg
Je bespaart €2,04 op 2 stuks
BUMI Tofu Bites Barbecue Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI Tofu Bites Barbecue Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,86
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€3,43€4,29€19,60/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
BUMI Tofu Bites Sweet Chili Bio 175g -20%
BioplanetTot di 6/10

BUMI Tofu Bites Sweet Chili Bio 175g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,18
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,59€4,49€20,52/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
CHOKAY cho.Caramel Pecan Ex.Dark Bio 70g -20%
BioplanetTot di 6/10

CHOKAY cho.Caramel Pecan Ex.Dark Bio 70g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
CHOKAY Choc.Dark Almond Cinnamon Bio 85g -20%
BioplanetTot di 6/10

CHOKAY Choc.Dark Almond Cinnamon Bio 85g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€46,94/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
CHOKAY Choco.Dark Heavenly Hazel Bio 70g -20%
BioplanetTot di 6/10

CHOKAY Choco.Dark Heavenly Hazel Bio 70g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
CHOKAY Chocol.Amazing Extra Dark Bio 70g -20%
BioplanetTot di 6/10

CHOKAY Chocol.Amazing Extra Dark Bio 70g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
CHOKAY chocol.Dark Salty Almond Bio 70g -20%
BioplanetTot di 6/10

CHOKAY chocol.Dark Salty Almond Bio 70g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,83€4,79€54,72/kg
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
DALF Spread Knols.Sésame Citr.Bio 150g -20%
BioplanetTot di 6/10

DALF Spread Knols.Sésame Citr.Bio 150g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,50
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€3,75€4,69€25,00/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
DALF Spread Thaï Zoete Aardap.Bio 150g -20%
BioplanetTot di 6/10

DALF Spread Thaï Zoete Aardap.Bio 150g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,50
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€3,75€4,69€25,00/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
DALF Spread Tomaten 7 Kr. Pinda.Bio 150g -20%
BioplanetTot di 6/10

DALF Spread Tomaten 7 Kr. Pinda.Bio 150g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,82
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,91€4,89€26,07/kg
Je bespaart €1,96 op 2 stuks
DE HALM boekweitvlokken Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM boekweitvlokken Bio 500g

Meesters Van De Halm
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,70
voor 3 stuks€15,87
Per stuk€4,23€5,29€8,46/kg
Je bespaart €3,17 op 3 stuks
DE HALM gerstvlokken bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM gerstvlokken bio 500g

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,36
voor 3 stuks€7,95
Per stuk€2,12€2,65€4,24/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
DE HALM gierstvlokken gv bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM gierstvlokken gv bio 500g

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€13,32
voor 3 stuks€16,65
Per stuk€4,44€5,55€8,88/kg
Je bespaart €3,33 op 3 stuks
DE HALM havermout Bio 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM havermout Bio 1kg

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,30
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€3,43€4,29€3,43/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
DE HALM Quinoavlok GV Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM Quinoavlok GV Bio 500g

Meesters Van De Halm
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€15,82
voor 3 stuks€19,77
Per stuk€5,27€6,59€10,54/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
DE HALM rijstvlokken Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM rijstvlokken Bio 500g

Meesters Van De Halm
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,40
voor 3 stuks€14,25
Per stuk€3,80€4,75€7,60/kg
Je bespaart €2,85 op 3 stuks
DE HALM Roggevlokken Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM Roggevlokken Bio 500g

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,50
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,83€2,29€3,66/kg
Je bespaart €1,37 op 3 stuks
DE HALM Speltvlokken Bio 500g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE HALM Speltvlokken Bio 500g

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,55€3,19€5,10/kg
Je bespaart €1,91 op 3 stuks
DE RIT bean st.wit boon zeez. Bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT bean st.wit boon zeez. Bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,26
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg
Je bespaart €1,32 op 2 stuks
DE RIT kikkererwt.sea salt chips bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT kikkererwt.sea salt chips bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,60€3,25€34,67/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
DE RIT Lent.ch.S.S.bl.Pe.Bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT Lent.ch.S.S.bl.Pe.Bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,10
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,55€3,19€34,01/kg
Je bespaart €1,28 op 2 stuks
DE RIT Lentil Chip Ita.Herbs Bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT Lentil Chip Ita.Herbs Bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,26
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg
Je bespaart €1,32 op 2 stuks
DE RIT pinto beans sticks paprik.bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT pinto beans sticks paprik.bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,26
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg
Je bespaart €1,32 op 2 stuks

Alle 140 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Bioplanet

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Bioplanet deze week?

Er zijn 140 actuele promoties in voeding bij Bioplanet (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Bioplanet?

-50% op BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g bij Bioplanet, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Bioplanet?

% korting: 137 van de 140 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.