Chips in promotie

Alle 122 actuele promoties op chips van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

122 promoties

Chipito Kaas Chips 125 gr -50%
CarrefourTot ma 5/10

Chipito Kaas Chips 125 gr

Cheetos
2+2 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€0,90€1,79€7,20/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Jumbo's chips -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo's chips

2+1 gratis
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€9,73/kg
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
PRINGLES Nachochips (2 x 150 g) -25%
AldiVanaf vr 9/10

PRINGLES Nachochips (2 x 150 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€2,98
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,49€1,99€9,93/kg
Je bespaart €1,00 op 2 stuks
SNACK DAY Chips temptations -25%
LidlTot di 6/10

SNACK DAY Chips temptations

2e aan -50%met Lidl Plus
Je betaalt
€2,24
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€7,47/kg
Je bespaart €0,74 op 2 stuks
DE RIT kikkererwt.sea salt chips bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT kikkererwt.sea salt chips bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,20
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,60€3,25€34,67/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
DE RIT Lentil Chip Ita.Herbs Bio 75g -20%
BioplanetTot di 6/10

DE RIT Lentil Chip Ita.Herbs Bio 75g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,26
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg
Je bespaart €1,32 op 2 stuks
Chazz chips Matcha -10%
ActionTot di 6/10

Chazz chips Matcha

Weekactie
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€1,99
Per kg€17,90€19,90
Je bespaart €0,20
Chips Explosions Paprika 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Paprika 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Salt & Pepper 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Salt & Pepper 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sea Salt 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sea Salt 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sweet Chili 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sweet Chili 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Thai Curry 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Thai Curry 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,50
voor 2 stuks€3,68
Per stuk€1,75€1,84€11,67/kg
Je bespaart €0,18 op 2 stuks
Explosions Aardappelchips 150 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Explosions Aardappelchips 150 g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
HALLOWEEN Chips
LidlTot di 6/10

HALLOWEEN Chips

Je betaalt
€1,29
voor 1 stuk
Per kg€12,90
Michel et Augustin Koekje | Beaufort -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Michel et Augustin Koekje | Beaufort

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,95
voor 2 stuks€7,90
Per stuk€1,98€3,95€19,80/kg
Je bespaart €3,95 op 2 stuks
Michel et Augustin Koekje | Comté -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Michel et Augustin Koekje | Comté

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,75
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€1,88€3,75€18,80/kg
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Michel et Augustin Koekje | Parmigiano -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Michel et Augustin Koekje | Parmigiano

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,95
voor 2 stuks€7,90
Per stuk€1,98€3,95€19,80/kg
Je bespaart €3,95 op 2 stuks
Pringles -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Pringles

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€3,58
voor 4 stuks
Per stuk€0,90€12,86/kg
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Croky Partymix -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Partymix

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,25€2,29€6,94/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Lay's Cheese onion -40%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lay's Cheese onion

Voor €1,49met Bonuskaart
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€2,49
Per kg€7,45€12,45
Je bespaart €1,00
Croky Bolognese -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Bolognese

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Naturel -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Naturel

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Paprika -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Paprika

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Crunchers It.Herbs 5 x 3 Stuks 175 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Crunchers It.Herbs 5 x 3 Stuks 175 g

Sultana
2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€12,17/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Gluten Free Salinis 60 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Salinis 60 g

Schär
2+1 gratis
Je betaalt
€2,98
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€0,99€1,49€16,50/kg
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
Lay's Bugles cheese 170g -33%
OKayTot di 6/10

Lay's Bugles cheese 170g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€3,94
voor 3 stuks€5,91
Per stuk€1,31€1,97€7,71/kg
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
Lay's Bugles Roasted paprika 125g -33%
OKayTot di 6/10

Lay's Bugles Roasted paprika 125g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€3,24
voor 3 stuks€4,86
Per stuk€1,08€1,62€8,64/kg
Je bespaart €1,62 op 3 stuks

Alle 122 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Chips in promotie

Hoeveel promoties zijn er op chips deze week?

Er zijn 122 actuele promoties op chips, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op chips?

Carrefour, met 31 promoties, gevolgd door Albert Heijn (20) en Holland & Barrett (19).

Wat is de grootste korting op chips?

-50% op Holland & Barrett Spicy Chickpeas - 150g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op chips lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: LAY'S Ringlings (125 g) bij Aldi (tot 1/10), TUC Paprikacrackers (300 g) bij Aldi (tot 1/10), MCENNEDY Popcorn bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op chips?

% korting: 38 van de 122 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.