-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp 5-In-1 Voetcrème 75ml 1+1 gratis Je betaalt €9,49 voor 2 stuks€18,98 Per stuk€4,75€9,49€63,33/l Je bespaart €9,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Massageolie 1+1 gratis +2 varianten Kneipp Arnica Massageolie 100ml€5,75Kneipp Relaxing Massageolie 100ml€5,75Kneipp Soft Touch Ylang Ylang Massageolie 100ml€5,75 Je betaalt €11,49 voor 2 stuks€22,98 Per stuk€5,75€11,49€57,50/l Je bespaart €11,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Badolie 1+1 gratis +9 varianten Kneipp Beauty Secret Badolie 100ml€6,25Kneipp Body & Mind Balance Badolie 100ml€6,25Kneipp Glow Sensation Badolie 100ml€6,50Kneipp Goodbye Stress Watermunt Rozemarijn Badolie 100ml€6,25Kneipp Me Time Badolie 100ml€6,25Kneipp Muscle Relaxation Arnica Badolie 100ml€6,25Kneipp Muscle Soothing Jeneverbes Badolie 100ml€6,25Kneipp Refreshing Eucalyptus Badolie 100ml€6,25Kneipp Relaxing Lavendel Badolie 100ml€6,25Kneipp Soft Skin Amandelbloesem Badolie 100ml€6,25 Je betaalt vanaf€12,49 voor 2 stuks Per stuk€6,25vanaf €62,50/l Je bespaart €12,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Beauty Secret Doucheolie 200ml - Droge huid 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€17,50/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Beauty Secret Doucheschuim 200ml - Droge huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Huidolie 1+1 gratis +2 varianten Kneipp Beauty Secret Ultiem Verzorgende Huidolie 100ml€6,00Kneipp Bio+ Huidolie 100ml€7,00Kneipp Derma Protect Huidolie 100ml€7,50 Je betaalt vanaf€11,99 voor 2 stuks Per stuk€6,00vanaf €60,00/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Body & Mind Balance Douchefoam 200ml - Droge huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Douchegel 1+1 gratis +7 varianten Kneipp Body & Mind Balance Douchegel 200ml - Droge huid€3,50Kneipp Goodbye Stress Watermunt & Rozemarijn Douchegel 200ml - Normale huid€3,50Kneipp Me Time Douchegel 200ml - Normale huid€3,50Kneipp New Energy Rozemarijn Douchegel 250ml - Normale huid€4,14Kneipp Pure Harmony Sinaasappel Lindebloesem Douchegel 200ml - Normale huid€3,50Kneipp Refreshing Mint-Eucalyptus Douchegel 250ml - Normale huid€4,14Kneipp Relaxing Lavendel Douchegel 250ml - Normale huid€4,14Kneipp Soft Skin Amandelbloesem Douchegel 250ml - Gevoelige huid€4,14 Je betaalt vanaf€6,99 voor 2 stuks Per stuk€3,50vanaf €16,56/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Derma Protect 10% Urea Bodymilk 200ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Derma Protect Intensive Balm 75ml 1+1 gratis Je betaalt €10,49 voor 2 stuks€20,98 Per stuk€5,25€10,49€70,00/l Je bespaart €10,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp douche Glow Feeling 200 ml 200ml 1+1 gratis Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€17,50/l Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Douchefoam Good Energy 200ml 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Embrace Life Douchefoam 200ml 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Glow Feeling Douchefoam 200ml 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Goodbye Stress Doucheschuim 200ml - Droge huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Badschuim 1+1 gratis +3 varianten Kneipp Goodbye Stress Watermunt Rozemarijn Badschuim 400ml€5,75Kneipp Refreshing Mint-Eucalyptus Badschuim 400ml€5,75Kneipp Relaxing Lavendel Badschuim 400ml€5,75Kneipp Soft Skin Amandelbloesem Badschuim 400ml€5,75 Je betaalt €11,49 voor 2 stuks€22,98 Per stuk€5,75€11,49€14,38/l Je bespaart €11,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Herstellende Hielklovencrème 50ml 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€100,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Hyaluron Handcrème 75ml 1+1 gratis Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€14,98 Per stuk€3,75€7,49€50,00/l Je bespaart €7,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Me Time Douchefoam 200ml - Normale huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Morning Kiss Oranjebloesem Jojoba-Olie Doucheschuim 200ml - Normale huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Muscle Soothing Jeneverbes Badkristallen 600g 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€10,83/kg Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Refreshing Eucalyptus Badkristallen 600g 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€10,83/kg Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Refreshing Mint-Eucalyptus Douchefoam 200ml - Normale huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Handzeep 1+1 gratis +1 variant Kneipp Refreshing Watermunt & Rozemarijn Handzeep 250ml€3,25Kneipp Sensitive Amandelbloesem Handzeep 250ml€3,25 Je betaalt €6,49 voor 2 stuks€12,98 Per stuk€3,25€6,49€13,00/l Je bespaart €6,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Relaxing Caring Body Oil 100ml 1+1 gratis Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€60,00/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Bodylotion 1+1 gratis +1 variant Kneipp Relaxing Hydrating Bodylotion 200ml€6,00Kneipp Soft Skin Softening Bodylotion 200ml€6,00 Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€30,00/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Relaxing Lavendel Badkristallen 600g 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€10,83/kg Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Relaxing Lavendel Douchefoam 200ml - Normale huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Relaxing Nourishing Body Cream 200ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Revitalizing Voetbadkristallen 40g 1+1 gratis Je betaalt €2,19 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,09€2,19€27,25/kg Je bespaart €2,19 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Soft Skin Amandelbloesem Douchefoam 200ml - Gevoelige huid 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€25,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Soft Skin Nourishing Body Cream 200ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Soft Skin Sensitive Bodymilk 200ml 1+1 gratis Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€30,00/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Soft Skin Softening Body Oil 100ml 1+1 gratis Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€60,00/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Soft Skin Softening Hand Cream 75ml 1+1 gratis Je betaalt €7,49 voor 2 stuks€14,98 Per stuk€3,75€7,49€50,00/l Je bespaart €7,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Kneipp Voetbutter 100ml 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99€50,00/l Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging 2e product 50% korting 28 producten Kneipp Badkristallen Arnica Active - 600g€9,74Kneipp Badkristallen Muscle Soothing Jeneverbes - 600g€9,74Kneipp Badkristallen Refreshing Eucalyptus - 600g€9,74Kneipp Badkristallen Relaxing Lavendel - 600g€9,74Kneipp Badolie Arnica - 100ml€9,37Kneipp Badolie Jeneverbes - 100ml€9,37Kneipp Badolie Lavendel - 100ml€9,37Kneipp Beauty Secret Body Scrub - 220g€8,99Kneipp Beauty Secret Bodylotion Argan - 200ml€8,99Kneipp Beauty Secret Huidolie Argan - 100ml€8,99Kneipp Calendula Eeltcrème - 50ml€7,49Kneipp Clean Beauty Douchegel Lotus & Jojoba - 200ml€5,24Kneipp Douche Scrub Refreshing Mint Eucalyptus - 200ml€8,24Kneipp Embrace Life Huidolie Rozenbloesem Bio - 100ml€8,99Kneipp Hielklovencreme - 50ml€7,49Kneipp Hydrating Care Handcrème Hyaluron - 75ml€5,62Kneipp Relaxing Bodylotion Lavendel - 200ml€8,99Kneipp Relaxing Douche Scrub Lavendel - 200ml€8,24Kneipp Relaxing Huidolie Lavendel - 100ml€8,99Kneipp Relaxing Massageolie Lavendel - 100ml€8,62Kneipp Soft Skin Body Scrub Amandelbloesem - 220g€8,99Kneipp Soft Skin Handcrème Amandelolie - 75ml€5,62Kneipp Soft Skin Huidolie Amandelbloesem - 100ml€8,99Kneipp Soft Skin Massageolie Amandelbloesem - 100ml€8,62Kneipp Soft Skin Seconde Bodylotion Amandelbloesem - 200ml€8,99Kneipp Soft Touch Massageolie Ylang Ylang - 100ml€8,62Kneipp Voetbutter - 100ml€7,49Kneipp Voetcrème 5-in-1 - 75ml€7,12 Je betaalt vanaf€10,48 voor 2 stuks Per stuk€5,24vanaf €16,23/kg Je bespaart €3,49 op 2 stuks