-70% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Lipolie Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart +1 variant De Tuinen Abrikozenpit Lipolie - 2.8ml€3,89De Tuinen Macadamia Lipolie - 2.8ml€3,89 Je betaalt €3,89 voor 1 stuk€12,99 Per liter€1.389,29€4.639,30 Je bespaart €9,10
-70% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Knoflook Conditioner Bar - 60g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €2,99 voor 1 stuk€9,99 Per kg€49,83€166,49 Je bespaart €7,00
-65% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Haarolie 65% korting +1 variant De Tuinen Argan Haarolie - 100ml€6,99De Tuinen Rozemarijn Haarolie - 100ml€6,99 Je betaalt €6,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€69,90€199,90 Je bespaart €13,00
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 100% Pure Abrikozenpitolie - 150ml 60% korting Je betaalt €5,99 voor 1 stuk€14,99 Per liter€39,93€99,92 Je bespaart €9,00
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 100% Pure Amandelolie - 150ml 60% korting Je betaalt €5,39 voor 1 stuk€13,49 Per liter€35,93€89,92 Je bespaart €8,10
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 100% Pure Cactusvijgolie - 100ml 60% korting Je betaalt €9,19 voor 1 stuk€22,99 Per liter€91,90€229,90 Je bespaart €13,80
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Serum 60% korting +1 variant De Tuinen 2% Collageen + 2% Niacinamide Serum - 30ml€11,99De Tuinen Vitamine A Serum - 30ml€6,29 Je betaalt vanaf€6,29 voor 1 stuk Per litervanaf €209,67 Je bespaart €7,69
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml 60% korting Je betaalt €5,19 voor 1 stuk€12,99 Per liter€1.853,57€4.639,28 Je bespaart €7,80
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Olie 60% korting +7 varianten De Tuinen Cellulite Olie - 150ml€7,99De Tuinen Lavendel Essentiële Olie - 100ml€15,99De Tuinen Pepermunt Essentiële Olie - 100ml€15,99De Tuinen Sinaasappel Essentiële Olie - 30ml€7,19De Tuinen Tea Tree Essentiële Olie - 100ml€15,99De Tuinen Jojoba Olie - 150ml€5,62De Tuinen Rozemarijn Essentiële Olie - 100ml€22,49De Tuinen Salie Essentiële Olie - 10ml€4,49 Je betaalt vanaf€4,49 voor 1 stuk Per litervanaf €37,47 Je bespaart €5,49
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Creme 60% korting +1 variant De Tuinen Dode Zee Extra Crème - 120ml€7,99De Tuinen Propolis Crème - 75ml€5,99 Je betaalt vanaf€5,99 voor 1 stuk Per litervanaf €66,58 Je bespaart €5,99
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Spray 60% korting +1 variant De Tuinen Dode Zeezout Texture Spray - 100ml€7,19De Tuinen Knoflook Haarserum Spray - 100ml€8,09 Je betaalt vanaf€7,19 voor 1 stuk Per litervanaf €71,90 Je bespaart €10,79
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Nachtcreme 60% korting +5 varianten De Tuinen Honing Dag- & Nachtcrème - 120ml€7,99De Tuinen Tea Tree Dag- & Nachtcrème - 120ml€7,59De Tuinen Vitamine C + Hyaluronzuur Nachtcrème - 50ml€9,19De Tuinen Dode Zee Dag- & Nachtcrème - 120ml€8,54De Tuinen Dode Zee Dag- & Nachtcrème - 50ml€5,74De Tuinen Honing Dag- & Nachtcrème - 50ml€5,74 Je betaalt vanaf€5,74 voor 1 stuk Per litervanaf €63,25 Je bespaart €5,74
-60% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Slakkengel - 120ml 60% korting Je betaalt €19,99 voor 1 stuk€49,99 Per liter€166,58€416,57 Je bespaart €30,00
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 100% Pure Argan Huidolie - 100ml 55% korting Je betaalt €12,59 voor 1 stuk€27,99 Per liter€125,90€279,90 Je bespaart €15,40
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Amandel Body Butter - 250ml 55% korting Je betaalt €8,54 voor 1 stuk€18,99 Per liter€34,16€75,96 Je bespaart €10,45
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Argan Scrub - 75ml 55% korting Je betaalt €6,07 voor 1 stuk€13,49 Per liter€80,93€179,86 Je bespaart €7,42
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg 55% korting Je betaalt €5,39 voor 1 stuk€11,99 Per kg€5,39€11,99 Je bespaart €6,60
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g 55% korting Je betaalt €8,99 voor 1 stuk€19,99 Per kg€44,95€99,95 Je bespaart €11,00
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Vitamine 55% korting +1 variant De Tuinen Jojoba Gezichtsolie Q10 & Vitamine E - 30ml€8,99De Tuinen 10% Vitamine C Glow Skinbooster met Sinaasappel - 30ml€11,99 Je betaalt vanaf€8,99 voor 1 stuk Per litervanaf €299,67 Je bespaart €10,99
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Magnesium Badkristallen - 1kg 55% korting Je betaalt €6,29 voor 1 stuk€13,99 Per kg€6,29€13,99 Je bespaart €7,70
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Oogcreme 55% korting +1 variant De Tuinen Vitamine A Oogcrème - 50ml€5,84De Tuinen Vitamine C + Hyaluronzuur Oogcrème - 50ml€8,99 Je betaalt vanaf€5,84 voor 1 stuk Per litervanaf €116,80 Je bespaart €7,14
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Vitamine A Reinigingsolie - 150ml 55% korting Je betaalt €5,39 voor 1 stuk€11,99 Per liter€35,93€79,93 Je bespaart €6,60
-55% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Thee 55% korting +3 varianten De Tuinen Zwarte Thee Nan-Yu - 200g€4,04De Tuinen BHA Balancing Skinbooster met Groene Thee - 30 ml€9,99De Tuinen Groene Thee Wintermelange - 100g€2,74De Tuinen Zwarte Thee Lady Grey - 100g€2,64 Je betaalt vanaf€2,64 voor 1 stuk Per kgvanaf €20,20 Je bespaart €2,64
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 1% Squalane Hydration Skinbooster met Rozenolie - 30ml 50% korting Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€333,00€666,33 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging 1+1 gratis 270 producten De Tuinen 10% Ureum Body Lotion - 200ml€8,24De Tuinen 10% Vitamine C Glow Skinbooster - 30ml€14,99De Tuinen 100% Pure Avocado Olie - 150ml€7,50De Tuinen 100% Pure Castorolie - 150ml€6,00De Tuinen 100% Pure Koudgeperste Druivenpitolie - 150ml€6,50De Tuinen 100% Pure Koudgeperste Frambozenpitolie - 100ml€17,50De Tuinen 100% Pure Koudgeperste Jojoba Olie - 150ml€11,49De Tuinen 100% Pure Koudgeperste Krappa Olie - 100ml€17,50De Tuinen 100% Pure Macadamia Olie - 150ml€7,50De Tuinen 100% Pure Sesamolie - 150ml€6,75De Tuinen 100% Pure Zwarte Komijnzaadolie - 150ml€13,99De Tuinen 2% Vitamine C + 2% Hyaluronzuur Serum - 30ml€14,99De Tuinen Aftersun Gel - 150ml€5,00De Tuinen Aftersun Spray - 150ml€5,00De Tuinen Aftersun Twee-Fasen Olie Spray - 150ml€6,50De Tuinen Aleppo Zeep 100 % olijfolie - 150g€2,90De Tuinen Aleppo Zeep pure olijfolie + 16% laurierolie - 150g€5,00De Tuinen Aleppo Zeep pure olijfolie + 40% laurierolie - 150g€8,49De Tuinen Aloë Vera Bad & Douche - 250ml€4,50De Tuinen Aloë Vera Conditioner - 250ml€5,75De Tuinen Aloë Vera Conditioner Bar - 70g€5,00De Tuinen Aloë Vera Dag- & Nachtcrème - 120ml€8,74De Tuinen Aloë Vera Dag- & Nachtcrème - 50ml€5,00De Tuinen Aloë Vera Facewash - 150ml€4,50De Tuinen Aloë Vera Gel 98% - 120ml€9,49De Tuinen Aloë Vera Gel 98% - 50ml€5,75De Tuinen Aloë Vera Gelmasker - 75ml€5,00De Tuinen Aloë Vera Haarmasker - 200ml€7,50De Tuinen Aloë Vera Handcrème - 50ml€2,50De Tuinen Aloë Vera Oogserum - 50ml€6,25De Tuinen Aloë Vera Reinigingslotion - 150ml€4,25De Tuinen Aloë Vera Scheergel - 150ml€4,75De Tuinen Aloë Vera Scrub - 75ml€5,00De Tuinen Aloë Vera Shampoo - 250ml€5,75De Tuinen Aloë Vera Shampoo Bar - 80 wasbeurten€4,50De Tuinen Amla Haarolie - 100ml€9,99De Tuinen Anti-Roos Shampoo en Conditioner 2-in-1 - 250ml€7,50De Tuinen Anti-stress Essentiële Olie - 10ml€4,00De Tuinen Argan Body Butter - 250ml€9,49De Tuinen Argan Bodybar - 70g€5,00De Tuinen Argan Bodymilk - 250ml€7,25De Tuinen Argan Conditioner - 250ml€6,50De Tuinen Argan Dag- & Nachtcrème - 120ml€9,49De Tuinen Argan Dag- & Nachtcrème - 50ml€5,75De Tuinen Argan Facewash - 150ml€7,00De Tuinen Argan Gezichtsolie Vitamine A & E - 30ml€9,99De Tuinen Argan Handcrème - 50ml€2,50De Tuinen Argan Oogcrème - 50ml€7,50De Tuinen Argan Shampoo - 250ml€6,50De Tuinen Argan Shampoo Bar - 80 wasbeurten€5,00De Tuinen Arnica Balsem - 75ml€5,00De Tuinen Arnica Gel - 75ml€5,00De Tuinen Avocado Body Oil met Vitamine E en C - 95ml€8,00De Tuinen Avocado Conditioner - 250ml€7,50De Tuinen Avocado Shampoo - 250ml€7,50De Tuinen Bad- en doucheolie Eucalyptus - 150ml€7,50De Tuinen Bad- en doucheolie Lavendel - 150ml€7,50De Tuinen Bad- en doucheolie Rozemarijn - 150ml€7,50De Tuinen Badzout Eucalyptus - 1kg€9,49De Tuinen Badzout Lavendel - 1kg€9,49 en nog 210 bij Holland & Barrett Je betaalt vanaf€3,49 voor 2 stuks Per stuk€1,75vanaf €18,00/l Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 3,5% AHA Exfoliant Skinbooster met Granaatappel - 30 ml 50% korting Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€333,00€666,33 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen 5% Snail Revitalising Skinbooster met Ectoin - 30 ml 50% korting Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Per liter€333,00€666,33 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml 50% korting Je betaalt €7,49 voor 1 stuk€14,99 Per liter€37,45€74,95 Je bespaart €7,50
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Dode Zee Facewash - 150ml 50% korting Je betaalt €4,99 voor 1 stuk€9,99 Per liter€33,27€66,61 Je bespaart €5,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Knoflook Shampoo Bar - 80 wasbeurten 50% korting Je betaalt €4,99 voor 80 stuks€9,99 Per stuk€0,06€0,12 Je bespaart €5,00 op 80 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Kruiden Melange Kaneel - 75g 50% korting Je betaalt €2,94 voor 1 stuk€5,89 Per kg€29,40€58,90 Je bespaart €2,95
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Kruideninfusie Zoethout - 100g 50% korting Je betaalt €3,09 voor 1 stuk€6,19 Per kg€30,90€61,90 Je bespaart €3,10
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen MSM Gel - 150ml 1+1 gratis Je betaalt €12,49 voor 2 stuks€24,98 Per stuk€6,25€12,49€41,67/l Je bespaart €12,49 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Probiotica Moisturiser - 50ml 50% korting Je betaalt €4,99 voor 1 stuk€9,99 Per liter€99,80€199,80 Je bespaart €5,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Slakkencrème - 120ml 50% korting Je betaalt €24,99 voor 1 stuk€49,99 Per liter€208,25€416,58 Je bespaart €25,00
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Vitamine A Dagcrème - 50ml 50% korting Je betaalt €4,99 voor 1 stuk€9,99 Per liter€99,80€199,80 Je bespaart €5,00
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Earl Grey - 250g 2+1 gratis Je betaalt €17,18 voor 3 stuks€25,77 Per stuk€5,73€8,59€57,30/kg Je bespaart €8,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Fruitinfusie Appel Hibiscus Melange - 100g 2+1 gratis Je betaalt €11,18 voor 3 stuks€16,77 Per stuk€3,73€5,59€37,30/kg Je bespaart €5,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Fruitinfusie Bessen Melange - 100g 2+1 gratis Je betaalt €10,78 voor 3 stuks€16,17 Per stuk€3,59€5,39€35,90/kg Je bespaart €5,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Fruitinfusie Bosvruchten - 100g 2+1 gratis Je betaalt €10,78 voor 3 stuks€16,17 Per stuk€3,59€5,39€35,90/kg Je bespaart €5,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Thee 2+1 gratis +7 varianten De Tuinen Groene Thee Chai - 100g€3,59De Tuinen Groene Thee Earl Grey - 100g€3,53De Tuinen Groene Thee Gunpowder - 250g€5,86De Tuinen Groene Thee Jasmijn - 200g€5,33De Tuinen Rooibos Thee - 250g€5,86De Tuinen Zwarte Thee Ceylon Melange - 100g€3,59Groene Thee Kurkuma & Ananas - 100g€3,79Rooibos Thee - 64 theezakjes€5,66 Je betaalt vanaf€10,58 voor 3 stuks Per stuk€3,53vanaf €23,44/kg Je bespaart €5,28 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Kruiden Melange Citrus Gember - 100g 2+1 gratis Je betaalt €11,58 voor 3 stuks€17,37 Per stuk€3,86€5,79€38,60/kg Je bespaart €5,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Kruideninfusie Gember - 100g 2+1 gratis Je betaalt €10,58 voor 3 stuks€15,87 Per stuk€3,53€5,29€35,30/kg Je bespaart €5,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Kruideninfusie Hibiscus - 100g 2+1 gratis Je betaalt €10,98 voor 3 stuks€16,47 Per stuk€3,66€5,49€36,60/kg Je bespaart €5,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Rooibos Avond Melange - 100g 2+1 gratis Je betaalt €11,78 voor 3 stuks€17,67 Per stuk€3,93€5,89€39,30/kg Je bespaart €5,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Rooibos Melange - 100g 2+1 gratis Je betaalt €11,38 voor 3 stuks€17,07 Per stuk€3,79€5,69€37,90/kg Je bespaart €5,69 op 3 stuks
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Bakuchiol Oogcrème - 50ml Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €7,49 voor 1 stuk Per liter€149,80
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 De Tuinen Reishi Mushroom Essence Lotion - 150ml Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €5,99 voor 1 stuk Per liter€39,93