De Tuinen in promotie

Alle 48 actuele promoties op De Tuinen op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

48 promoties

De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Avocado Lipolie - 2.8ml

60% korting
Je betaalt
€5,19
voor 1 stuk€12,99
Per liter€1.853,57€4.639,28
Je bespaart €7,80
De Tuinen Olie -60%
De Tuinen Slakkengel - 120ml -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkengel - 120ml

60% korting
Je betaalt
€19,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€166,58€416,57
Je bespaart €30,00
De Tuinen Argan Scrub - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Scrub - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,07
voor 1 stuk€13,49
Per liter€80,93€179,86
Je bespaart €7,42
De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg

55% korting
Je betaalt
€5,39
voor 1 stuk€11,99
Per kg€5,39€11,99
Je bespaart €6,60
De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g

55% korting
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€19,99
Per kg€44,95€99,95
Je bespaart €11,00
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging

1+1 gratis
270 producten
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €18,00/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Haarmasker - 200ml

50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€14,99
Per liter€37,45€74,95
Je bespaart €7,50
De Tuinen MSM Gel - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen MSM Gel - 150ml

1+1 gratis
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€41,67/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
De Tuinen Slakkencrème - 120ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkencrème - 120ml

50% korting
Je betaalt
€24,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€208,25€416,58
Je bespaart €25,00
De Tuinen Earl Grey - 250g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Earl Grey - 250g

2+1 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 3 stuks€25,77
Per stuk€5,73€8,59€57,30/kg
Je bespaart €8,59 op 3 stuks
De Tuinen Thee -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Thee

Je betaalt
vanaf€10,58
voor 3 stuks
Per stuk€3,53vanaf €23,44/kg
Je bespaart €5,28 op 3 stuks
De Tuinen Kruideninfusie Gember - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Kruideninfusie Gember - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€10,58
voor 3 stuks€15,87
Per stuk€3,53€5,29€35,30/kg
Je bespaart €5,29 op 3 stuks
De Tuinen Kruideninfusie Hibiscus - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Kruideninfusie Hibiscus - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€36,60/kg
Je bespaart €5,49 op 3 stuks
De Tuinen Rooibos Avond Melange - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Rooibos Avond Melange - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 3 stuks€17,67
Per stuk€3,93€5,89€39,30/kg
Je bespaart €5,89 op 3 stuks
De Tuinen Rooibos Melange - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Rooibos Melange - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€37,90/kg
Je bespaart €5,69 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over De Tuinen in promotie

Hoeveel promoties zijn er op De Tuinen deze week?

Er zijn 48 actuele promoties op De Tuinen (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op De Tuinen?

-70% op De Tuinen Lipolie bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op De Tuinen?

% korting: 32 van de 48 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.