Drank met 2e aan korting

Alle 186 actuele promoties in drank met 2e aan korting van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

186 promoties

TEISSEIRE Siroop -35%
LidlTot di 6/10

TEISSEIRE Siroop

2e aan -70%
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€10,78
Per stuk€3,50€5,39€5,83/l
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
Lavazza Barista | Crema | Bonen| Esp -35%
DelhaizeTot wo 7/10

Lavazza Barista | Crema | Bonen| Esp

2e aan -70%met SuperPlus
Je betaalt
€27,62
voor 2 stuks€42,50
Per stuk€13,81€21,25€13,81/kg
Je bespaart €14,88 op 2 stuks
Lavazza Koffie -35%
0.0% Alc./Vol. Bier Flessen 6 x 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0.0% Alc./Vol. Bier Flessen 6 x 33 cl

Corona Cero
2e aan -50%
Je betaalt
€14,54
voor 2 stuks€19,38
Per stuk€7,27€9,69€3,67/l
Je bespaart €4,84 op 2 stuks
6 x 330 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

6 x 330 ml

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€14,68
voor 2 stuks€19,58
Per stuk€7,34€9,79€3,70/l
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Aard'g Kombucha Original - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Aard'g Kombucha Original - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€17,09
voor 2 stuks€22,78
Per stuk€8,54€11,39€8,54/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Aard'g Waterkefir Original - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Aard'g Waterkefir Original - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€17,09
voor 2 stuks€22,78
Per stuk€8,54€11,39€8,54/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 4 x 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 4 x 33 cl

Tripel Karmeliet
2e aan -50%
Je betaalt
€9,58
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€4,79€6,39€3,63/l
Je bespaart €3,20 op 2 stuks
BATU Kombucha Ginger & Lemon - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BATU Kombucha Ginger & Lemon - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€6,56/l
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€17,03/l
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€27,73
voor 2 stuks
Per stuk€13,87vanaf €253,00/kg
Je bespaart €9,24 op 2 stuks
Biotona Bietensap BIO - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Bietensap BIO - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€34,04
voor 2 stuks€45,38
Per stuk€17,02€22,69€34,04/l
Je bespaart €11,34 op 2 stuks
Biotona Tahitian Noni Sap BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Tahitian Noni Sap BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€43,19
voor 2 stuks€57,58
Per stuk€21,59€28,79€21,59/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Blond Bier Pils 5.2% Alc 24 x 33 cl Bak -25%
CarrefourTot ma 5/10

Blond Bier Pils 5.2% Alc 24 x 33 cl Bak

Stella Artois
2e aan -50%
Je betaalt
€30,67
voor 2 stuks€40,90
Per stuk€15,34€20,45€1,94/l
Je bespaart €10,23 op 2 stuks
Botanical Yuzu Rosemary Blik 0.25L 6x -25%
CarrefourTot ma 5/10

Botanical Yuzu Rosemary Blik 0.25L 6x

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€14,23
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€7,12€9,49€4,75/l
Je bespaart €4,75 op 2 stuks
2e product 50% korting op gezonde frisdranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op gezonde frisdranken

2e product 50% korting
44 producten
Je betaalt
vanaf€1,64
voor 2 stuks
Per stuk€0,82vanaf €3,28/l
Je bespaart €0,55 op 2 stuks
Canada Dry blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Canada Dry blik 6 x 33cl

2e aan -50%
Je betaalt
€8,93
voor 2 stuks€11,90
Per stuk€4,46€5,95€2,25/l
Je bespaart €2,97 op 2 stuks
Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 4 x 330 ml Multipack

Corona
2e aan -50%
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59€3,74/l
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Chikko Chai Spice Mix - 130g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Chikko Chai Spice Mix - 130g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€46,08/kg
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
Chikko Golden Milk BIO - 110g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Chikko Golden Milk BIO - 110g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€51,09/kg
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Chikko Not Coffee Cichory BIO – 150g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Chikko Not Coffee Cichory BIO – 150g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,38
voor 2 stuks€15,18
Per stuk€5,69€7,59€37,93/kg
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
Chikko Organic Matcha Latte Mix - 130g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Chikko Organic Matcha Latte Mix - 130g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€46,08/kg
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
Chikko Pumpkin Spice Latte - 130g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Chikko Pumpkin Spice Latte - 130g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€46,08/kg
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
CIAO! Lime 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Lime 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
CIAO! Pesca 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Pesca 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Cosmic Dealer Chai Cacao - 120g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cosmic Dealer Chai Cacao - 120g

2e product 50% korting
Je betaalt
€22,18
voor 2 stuks€29,58
Per stuk€11,09€14,79€92,42/kg
Je bespaart €7,40 op 2 stuks
Cosmic Dealer Chai Koffee - 120g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cosmic Dealer Chai Koffee - 120g

2e product 50% korting
Je betaalt
€22,18
voor 2 stuks€29,58
Per stuk€11,09€14,79€92,42/kg
Je bespaart €7,40 op 2 stuks

Alle 186 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over drank met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2e aan korting deze week?

Er zijn 186 actuele promoties in drank met 2e aan korting, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2e aan korting?

Holland & Barrett, met 72 promoties, gevolgd door Carrefour (51) en Delhaize (29).

Wat is de grootste korting in drank met 2e aan korting?

-35% op TEISSEIRE Siroop bij Lidl, geldig tot 6/10.

Welke promoties in drank met 2e aan korting lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer JUPILER Pils 0,0 %, 6 st. (2 x (6 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10), JUPILER Pils, 12 st. (2 x (12 x 25 cl)) bij Aldi (tot 1/10), TRIPEL KARMELIET Alcoholvrij blond bier, 4 st. (2 x (4 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.