Huishouden met procentkorting

Alle 302 actuele promoties in huishouden met procentkorting van 19 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

302 promoties

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,39
voor 2 stuks€28,78
Per stuk€7,20€14,39€5,33/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€9,99€19,99€0,38 per capsule
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,39
voor 2 stuks€36,78
Per stuk€9,20€18,39€0,35 per capsule
Je bespaart €18,39 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,39
voor 2 stuks€20,78
Per stuk€5,20€10,39€0,20 per capsule
Je bespaart €10,39 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,29
voor 2 stuks€44,58
Per stuk€11,14€22,29€4,95/l
Je bespaart €22,29 op 2 stuks
Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L -50%
OKayTot di 6/10

Dreft afwas quickw.hygiene+ orig. 1,45L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€4,14/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml -50%
OKayTot di 6/10

Dreft handafwas Quickwash Lemon 520ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€4,33/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 2 stuks€50,50
Per stuk€12,62€25,25€0,26 per tablet
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 21st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,99
voor 42 stuks (2 × 21)€29,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €14,99 op 42 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,49
voor 60 stuks (2 × 30)€44,98
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €22,49 op 60 stuks

Alle 302 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over huishouden met procentkorting

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met procentkorting deze week?

Er zijn 302 actuele promoties in huishouden met procentkorting, bij 19 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met procentkorting?

Hubo, met 74 promoties, gevolgd door Delhaize (57) en Carrefour (47).

Wat is de grootste korting in huishouden met procentkorting?

-67% op Robijn Wasparfum | Puur | Zacht bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke promoties in huishouden met procentkorting lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer JAMIE OLIVER BY TEFAL Braadpan, Ø 26 cm bij Lidl (tot 1/10), Toiletborstel TORUP beige steen bij JYSK (tot 1/10), CROFTON Aluminium pan bij Aldi (tot 3/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.