Huishouden met meerdere voor één prijs

Alle 48 actuele promoties in huishouden met meerdere voor één prijs van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

48 promoties

Kleenex Family Tissues 128 stuks -40%
KruidvatTot zo 4/10

Kleenex Family Tissues 128 stuks

2 voor €3,00
Je betaalt
€3,00
voor 256 stuks (2 × 128)€4,98
Per stuk€0,01€0,02
Je bespaart €1,98 op 256 stuks
Kleenex Balsam Tissues 64 stuks -39%
KruidvatTot zo 4/10

Kleenex Balsam Tissues 64 stuks

2 voor €3,00
Je betaalt
€3,00
voor 128 stuks (2 × 64)€4,94
Per stuk€0,02€0,03
Je bespaart €1,94 op 128 stuks
Bref Exotic Hawaï Toiletblok 50g -37%
KruidvatTot zo 11/10

Bref Exotic Hawaï Toiletblok 50g

4 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€1,25€1,99€25,00/kg
Je bespaart €2,96 op 4 stuks
Harpic Bamboe Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Bamboe Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
Harpic Stille Oceaan Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Stille Oceaan Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
Harpic Tropische Bloemen Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Tropische Bloemen Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
Dettol Keukenreiniger 500ml -20%
KruidvatTot zo 25/10

Dettol Keukenreiniger 500ml

2 voor €4,00
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€2,00€2,49€4,00/l
Je bespaart €0,98 op 2 stuks
Kleenex The Original Tissues 72 stuks -16%
KruidvatTot zo 4/10

Kleenex The Original Tissues 72 stuks

2 voor €3,00
Je betaalt
€3,00
voor 144 stuks (2 × 72)€3,58
Per stuk€0,02€0,02
Je bespaart €0,58 op 144 stuks
Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€8,00/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€3,81/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Glorix Ecualyptus Dikke Bleek -6%
KruidvatTot zo 18/10

Glorix Ecualyptus Dikke Bleek

2 voor €2,79
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,40€1,49
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Glorix Original Dikke Bleek 750ml -6%
KruidvatTot zo 18/10

Glorix Original Dikke Bleek 750ml

2 voor €2,79
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,40€1,49€1,87/l
Je bespaart €0,19 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over huishouden met meerdere voor één prijs

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met meerdere voor één prijs deze week?

Er zijn 48 actuele promoties in huishouden met meerdere voor één prijs, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met meerdere voor één prijs?

Kruidvat, met 40 promoties, gevolgd door Wibra (6) en Intratuin (2).

Wat is de grootste korting in huishouden met meerdere voor één prijs?

-53% op Kleenex Zakdoekjes bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.