Verzorging & drogisterij met 2+1 gratis

Alle 231 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

231 promoties

Always, Tampax, of Sanature -33%
JumboTot di 6/10

Always, Tampax, of Sanature

2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 24 stuks (3 × 8)€8,07
Per stuk€0,22€0,33
Je bespaart €2,69 op 24 stuks
Cantu Guava Cream Gel 340g -33%
KruidvatTot zo 4/10

Cantu Guava Cream Gel 340g

2+1 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€19,59/kg
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Cantu Rosemary & Mint Hair Oil 95ml -33%
KruidvatTot zo 4/10

Cantu Rosemary & Mint Hair Oil 95ml

2+1 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 3 stuks€32,97
Per stuk€7,33€10,99€77,16/l
Je bespaart €10,99 op 3 stuks
Head & Shoulders Antiroosshampoo -33%
Dove Spray -33%
Dove Argan oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Argan oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€26,65/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Dove Beauty cream bar -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Beauty cream bar

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€11,08/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Dove Coconut oil shower mousse -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Coconut oil shower mousse

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,98
voor 3 stuks€25,47
Per stuk€5,66€8,49€28,30/l
Je bespaart €8,49 op 3 stuks
Dove Douchegel -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€9,18
voor 3 stuks
Per stuk€3,06vanaf €11,07/l
Je bespaart €4,58 op 3 stuks

Alle 231 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 231 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis?

Kruidvat, met 179 promoties, gevolgd door Albert Heijn (26) en Carrefour (13).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis?

-33% op Always Discreet Broekjes voor Urineverlies Medisch hulpmiddel - wit, mt L, 11 stuks bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 231 van de 231 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.