Voeding in promotie bij Spar

Alle 53 actuele promoties in voeding bij Spar op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

53 promoties

Alpro greek style natuur -50%
SparTot wo 7/10

Alpro greek style natuur

1+1 gratis
Je betaalt
€2,82
voor 2 stuks€5,64
Per stuk€1,41€2,82€3,52/kg
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
Ben & Jerry's pints naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Ben & Jerry's pints naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€5,21
voor 2 stuks€10,42
Per stuk€2,60€5,21€5,59/l
Je bespaart €5,21 op 2 stuks
De Cecco deegwaren naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

De Cecco deegwaren naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€4,36
voor 4 stuks€8,72
Per stuk€1,09€2,18€2,18/kg
Je bespaart €4,36 op 4 stuks
mango Chili/Brazilië -50%
SparTot wo 7/10

mango Chili/Brazilië

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
McCain P!ckers naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

McCain P!ckers naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€8,26/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Nutella ijs -50%
SparTot wo 7/10

Nutella ijs

1+1 gratis
Je betaalt
€7,06
voor 2 stuks€14,12
Per stuk€3,53€7,06€7,51/l
Je bespaart €7,06 op 2 stuks
Spar ricotta -50%
SparTot wo 7/10

Spar ricotta

1+1 gratis
Je betaalt
€1,04
voor 2 stuks€2,08
Per stuk€0,52€1,04€2,08/kg
Je bespaart €1,04 op 2 stuks
Spar verse zalm naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Spar verse zalm naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€15,24
voor 2 stuks€30,48
Per stuk€7,62€15,24€21,77/kg
Je bespaart €15,24 op 2 stuks
chester kaas -42%
SparTot wo 7/10

chester kaas

-20%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,39
Per kg€13,90€23,90
Je bespaart €1,00
Caprice des Dieux naar keuze -25%
SparTot wo 7/10

Caprice des Dieux naar keuze

2e aan -50%
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€9,95/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
druiven seedless mix Italië/Spanje -25%
SparTot wo 7/10

druiven seedless mix Italië/Spanje

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
Spar lasagne bolognese -25%
SparTot wo 7/10

Spar lasagne bolognese

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€5,05/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
Spar poffertjes -25%
SparTot wo 7/10

Spar poffertjes

2e aan -50%
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59€4,67/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
St-Hubert fagot pur porc -25%
SparTot wo 7/10

St-Hubert fagot pur porc

2e aan -50%
Je betaalt
€5,98
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€24,92/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
pain d'Ardenne -25%
SparTot wo 7/10

pain d'Ardenne

-25%
Je betaalt
€2,54
voor 1 stuk€3,39
Per kg€25,40€33,90
Je bespaart €0,85
peterselieworst -25%
SparTot wo 7/10

peterselieworst

-25%
Je betaalt
€1,04
voor 1 stuk€1,39
Per kg€10,40€13,90
Je bespaart €0,35
ontvette ham meesterlyck -21%
SparTot wo 7/10

ontvette ham meesterlyck

Promo
Je betaalt
€1,85
voor 1 stuk€2,33
Per kg€18,50€23,30
Je bespaart €0,48
Spar Chef Kaasmeester light -20%
SparTot wo 7/10

Spar Chef Kaasmeester light

-20%
Je betaalt
€1,59
voor 1 stuk€1,99
Per kg€15,90€19,90
Je bespaart €0,40
salami met look -19%
SparTot wo 7/10

salami met look

Promo
Je betaalt
€1,75
voor 1 stuk€2,15
Per kg€17,50€21,50
Je bespaart €0,40
noodles royale of curry -17%
SparTot wo 7/10

noodles royale of curry

Promo
Je betaalt
€1,29
voor 1 stuk€1,55
Per kg€12,90€15,50
Je bespaart €0,26
salade kip samourai -16%
SparTot wo 7/10

salade kip samourai

Promo
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,77
Per kg€14,90€17,70
Je bespaart €0,28
Belgische brie HERVE 33% V,G, -16%
SparTot wo 7/10

Belgische brie HERVE 33% V,G,

Promo
Je betaalt
€1,85
voor 1 stuk€2,19
Per kg€18,50€21,90
Je bespaart €0,34
Kaltbach le gruyère -15%
SparTot wo 7/10

Kaltbach le gruyère

Promo
Je betaalt
€3,39
voor 1 stuk€3,99
Per kg€33,90€39,90
Je bespaart €0,60
moussaka -15%
SparTot wo 7/10

moussaka

Promo
Je betaalt
€1,19
voor 1 stuk€1,40
Per kg€11,90€14,00
Je bespaart €0,21
Spar Le Pavé met koemelk -13%
SparTot wo 7/10

Spar Le Pavé met koemelk

Promo
Je betaalt
€2,75
voor 1 stuk€3,15
Per kg€13,75€15,75
Je bespaart €0,40
gebraden kip met saus -11%
SparTot wo 7/10

gebraden kip met saus

Promo
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €1,00
kippenblokjes
SparTot wo 7/10

kippenblokjes

500g + 500g gratis
Je betaalt per kg
€7,49/kg
€14,99/kg

Alle 53 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Spar

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Spar deze week?

Er zijn 53 actuele promoties in voeding bij Spar (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Spar?

-50% op Alpro greek style natuur bij Spar, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Spar?

Nieuwe prijs: 17 van de 53 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.