Drank in promotie bij Holland & Barrett

Alle 161 actuele promoties in drank bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

161 promoties

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€3,29
voor 1 stuk€6,59
Per kg€32,90€65,90
Je bespaart €3,30
Biotona Matcha Travel Kit -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Travel Kit

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€22,49
Je bespaart €11,25
Annique Rooibos (80 Theezakjes) -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Annique Rooibos (80 Theezakjes)

2+1 gratis
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
De Tuinen Earl Grey - 250g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Earl Grey - 250g

2+1 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 3 stuks€25,77
Per stuk€5,73€8,59€57,30/kg
Je bespaart €8,59 op 3 stuks
De Tuinen Thee -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Thee

Je betaalt
vanaf€10,58
voor 3 stuks
Per stuk€3,53vanaf €23,44/kg
Je bespaart €5,28 op 3 stuks
De Tuinen Kruideninfusie Gember - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Kruideninfusie Gember - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€10,58
voor 3 stuks€15,87
Per stuk€3,53€5,29€35,30/kg
Je bespaart €5,29 op 3 stuks
De Tuinen Kruideninfusie Hibiscus - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Kruideninfusie Hibiscus - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€36,60/kg
Je bespaart €5,49 op 3 stuks
De Tuinen Rooibos Avond Melange - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Rooibos Avond Melange - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€11,78
voor 3 stuks€17,67
Per stuk€3,93€5,89€39,30/kg
Je bespaart €5,89 op 3 stuks
De Tuinen Rooibos Melange - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Rooibos Melange - 100g

2+1 gratis
Je betaalt
€11,38
voor 3 stuks€17,07
Per stuk€3,79€5,69€37,90/kg
Je bespaart €5,69 op 3 stuks
Hampstead Tea Kamille - 20 theezakjes -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Hampstead Tea Kamille - 20 theezakjes

2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99
Je bespaart €4,99 op 3 stuks

Alle 161 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 161 actuele promoties in drank bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Holland & Barrett?

-60% op Holland & Barrett Aloë Vera Sap Gember en Kurkuma - 1L bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Holland & Barrett?

Gratis erbij: 79 van de 161 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.