Verzorging & drogisterij in promotie bij Delhaize

Alle 52 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Delhaize op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

52 promoties

Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Garnier Mist | SPF50 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Garnier Mist | SPF50

-50%
Je betaalt
€6,49
voor 1 stuk€12,99
Per liter€86,60€173,33
Je bespaart €6,50
Nivea Sun Protect Dry | SPF30 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Nivea Sun Protect Dry | SPF30

-50%
Je betaalt
€9,54
voor 1 stuk€19,09
Per liter€47,72€95,49
Je bespaart €9,55
Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,27
voor 6 stuks€24,54
Per stuk€2,04€4,09€8,16/l
Je bespaart €12,27 op 6 stuks
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks
Quies Oorspray -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Quies Oorspray

-50%
Je betaalt
€9,72
voor 1 stuk€19,45
Per liter€97,25€194,60
Je bespaart €9,73
Durex Condoom | Classic Natural | 20st -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condoom | Classic Natural | 20st

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€21,59
voor 40 stuks (2 × 20)€28,78
Per stuk€0,54€0,72
Je bespaart €7,19 op 40 stuks
Durex Condooms | Classic -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Classic

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€16,48
voor 24 stuks (2 × 12)€21,98
Per stuk€0,69€0,92
Je bespaart €5,50 op 24 stuks
Durex Condooms | Intensity -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Intensity

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€28,48
voor 20 stuks (2 × 10)€37,98
Per stuk€1,42€1,89
Je bespaart €9,50 op 20 stuks
Durex Condooms | Intensity Extra Lube -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Intensity Extra Lube

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€28,48
voor 20 stuks (2 × 10)€37,98
Per stuk€1,42€1,89
Je bespaart €9,50 op 20 stuks
Durex Condooms | Nude Classic -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Nude Classic

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€20,98
voor 20 stuks (2 × 10)€27,98
Per stuk€1,05€1,40
Je bespaart €7,00 op 20 stuks
Durex Condooms | Thin Feel -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Thin Feel

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€23,54
voor 24 stuks (2 × 12)€31,38
Per stuk€0,98€1,31
Je bespaart €7,84 op 24 stuks
Durex Glijmiddel |Gel | Sensitive -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Glijmiddel |Gel | Sensitive

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€149,80/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Durex Massagegel | Aloe Vera -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Massagegel | Aloe Vera

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€23,23
voor 2 stuks€30,98
Per stuk€11,62€15,49€58,10/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks
Mercurochrome Desinfecterende handgel -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Desinfecterende handgel

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€10,27
voor 2 stuks€13,70
Per stuk€5,14€6,85
Je bespaart €3,43 op 2 stuks
Mercurochrome Neusspray -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Mercurochrome Neusspray

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€14,02
voor 2 stuks€18,70
Per stuk€7,01€9,35€46,73/l
Je bespaart €4,68 op 2 stuks

Alle 52 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Delhaize

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Delhaize deze week?

Er zijn 52 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Delhaize (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Delhaize?

-50% op Ambre Solaire After Sun | Hydraterende Spray bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Delhaize?

% korting: 29 van de 52 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.