Verzorging & drogisterij in promotie bij Carrefour

Alle 230 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Carrefour op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

230 promoties

1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€5,84
voor 40 stuks (4 × 10)€11,68
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €5,84 op 40 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 40 stuks (4 × 10)€33,00
Per stuk€0,41€0,82
Je bespaart €16,50 op 40 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Oral-B Tandpasta -50%
Sensodyne Tandpasta -50%
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€24,98
voor 4 stuks€49,96
Per stuk€6,25€12,49
Je bespaart €24,98 op 4 stuks
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€8,58
voor 4 stuks€17,16
Per stuk€2,15€4,29
Je bespaart €8,58 op 4 stuks
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 4 stuks€35,96
Per stuk€4,50€8,99
Je bespaart €17,98 op 4 stuks
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€17,78
voor 4 stuks€35,56
Per stuk€4,45€8,89
Je bespaart €17,78 op 4 stuks
Discreet Verband Voor Urineverlies -50%
CarrefourTot ma 5/10

Discreet Verband Voor Urineverlies

Always
2+2 gratis
Je betaalt
€6,90
voor 4 stuks€13,80
Per stuk€1,73€3,45
Je bespaart €6,90 op 4 stuks
Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Extra Fresh Gel 75 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Fresh Gel 75 ml

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€11,50
voor 4 stuks€23,00
Per stuk€2,88€5,75€38,40/l
Je bespaart €11,50 op 4 stuks
Extra Kool Mondwater 500 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Kool Mondwater 500 ml

Parodontax
2+2 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€27,00
Per stuk€3,38€6,75€6,76/l
Je bespaart €13,50 op 4 stuks
Flex 3 Comfort Scheermes 3 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Flex 3 Comfort Scheermes 3 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€11,50
voor 12 stuks (4 × 3)€23,00
Per stuk€0,96€1,92
Je bespaart €11,50 op 12 stuks
Flex 4 Comfort Scheermes 3 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Flex 4 Comfort Scheermes 3 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€18,18
voor 12 stuks (4 × 3)€36,36
Per stuk€1,51€3,02
Je bespaart €18,18 op 12 stuks
Fresh Floss Essential 50M -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Floss Essential 50M

Oral-B
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Fresh Mint -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Mint

Sensodyne
2+2 gratis
Je betaalt
€7,38
voor 4 stuks€14,76
Per stuk€1,84€3,69€24,53/l
Je bespaart €7,38 op 4 stuks
Fusion5 4 Navulmesjes voor Mannen -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fusion5 4 Navulmesjes voor Mannen

Gillette
2+2 gratis
Je betaalt
€47,98
voor 4 stuks€95,96
Per stuk€11,99€23,99
Je bespaart €47,98 op 4 stuks
Fusion5 8 Navulmesjes voor Mannen -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fusion5 8 Navulmesjes voor Mannen

Gillette
2+2 gratis
Je betaalt
€88,18
voor 4 stuks€176,36
Per stuk€22,05€44,09
Je bespaart €88,18 op 4 stuks
Hybrid 5 Scheermes -50%
CarrefourTot ma 12/10

Hybrid 5 Scheermes

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€22,30
voor 4 stuks€44,60
Per stuk€5,58€11,15
Je bespaart €22,30 op 4 stuks
Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kids Exotisch Fruit douche gel - 300ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,98
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€1,75€3,49€5,83/l
Je bespaart €6,98 op 4 stuks

Alle 230 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij Carrefour

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij Carrefour deze week?

Er zijn 230 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij Carrefour (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij Carrefour?

-50% op Bic 1 Sensitive 10 Stuks bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij Carrefour?

Gratis erbij: 153 van de 230 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.