-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €5,58 voor 4 stuks€11,16 Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg Je bespaart €5,58 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA penne witte spelt Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA spelt fusilli bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA speltlasagne Bio 250g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €8,10 voor 4 stuks€16,20 Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg Je bespaart €8,10 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €8,90 voor 4 stuks€17,80 Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg Je bespaart €8,90 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €6,58 voor 4 stuks€13,16 Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg Je bespaart €6,58 op 4 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BROTH WAY drinkbouillon beef Bio 180ml -25% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €8,53 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,84€3,79€15,78/l Je bespaart €2,84 op 3 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BROTH WAY thai chicken bio 180ml -25% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €8,53 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,84€3,79€15,78/l Je bespaart €2,84 op 3 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot di 6/10 LA VIE EST BELLE Falafel Greek Bio 190g -25% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €10,10 voor 3 stuks€13,47 Per stuk€3,37€4,49€17,74/kg Je bespaart €3,37 op 3 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot di 6/10 LA VIE EST BELLE Falafel Origin.Bio 200g -25% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €9,79 voor 3 stuks€13,05 Per stuk€3,26€4,35€16,30/kg Je bespaart €3,26 op 3 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot di 6/10 LA VIE EST BELLE shoarma strips Bio 180g -25% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €8,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,99€3,99€16,61/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-25% Bewaar BioplanetTot za 10/10 TAPAS Y MAS Dip r. pesto kaas bio 110g -25% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,08 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,54€3,39€23,09/kg Je bespaart €1,70 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €21,70 voor 8 stuks€27,12 Per stuk€2,71€3,39€2,71/l Je bespaart €5,42 op 8 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €21,06 voor 8 stuks€26,32 Per stuk€2,63€3,29€2,63/l Je bespaart €5,26 op 8 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €17,22 voor 8 stuks€21,52 Per stuk€2,15€2,69€2,15/l Je bespaart €4,30 op 8 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 Bio Mango 1st -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €6,38 voor 2 stuks€7,98 Per stuk€3,19€3,99 Je bespaart €1,60 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIOKEY Lasagne Volkoren Bio 500g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,58 voor 2 stuks€6,98 Per stuk€2,79€3,49€5,58/kg Je bespaart €1,40 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIOKEY Orzo Volkoren Pasta Bio 500g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €3,18 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€1,59€1,99€3,18/kg Je bespaart €0,80 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI Pulled seitan Indian Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€22,80/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI Pulled Seitan Teriyaki Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€22,80/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI tempehblokjes Aziatisch Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,30 voor 2 stuks€10,38 Per stuk€4,15€5,19€23,72/kg Je bespaart €2,08 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI tempehblokjes Indiaas Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,14 voor 2 stuks€10,18 Per stuk€4,07€5,09€23,26/kg Je bespaart €2,04 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI Tofu Bites Barbecue Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €6,86 voor 2 stuks€8,58 Per stuk€3,43€4,29€19,60/kg Je bespaart €1,72 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BUMI Tofu Bites Sweet Chili Bio 175g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,18 voor 2 stuks€8,98 Per stuk€3,59€4,49€20,52/kg Je bespaart €1,80 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHOKAY cho.Caramel Pecan Ex.Dark Bio 70g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHOKAY Choc.Dark Almond Cinnamon Bio 85g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€46,94/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHOKAY Choco.Dark Heavenly Hazel Bio 70g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHOKAY Chocol.Amazing Extra Dark Bio 70g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€57,00/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHOKAY chocol.Dark Salty Almond Bio 70g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,66 voor 2 stuks€9,58 Per stuk€3,83€4,79€54,72/kg Je bespaart €1,92 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 CHÈVRARDENNES Geitenkaas gerijpt Bio -20% vanaf 250 gmet Xtra normale prijs €22,59/kg
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DALF Spread Knols.Sésame Citr.Bio 150g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,50 voor 2 stuks€9,38 Per stuk€3,75€4,69€25,00/kg Je bespaart €1,88 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DALF Spread Thaï Zoete Aardap.Bio 150g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,50 voor 2 stuks€9,38 Per stuk€3,75€4,69€25,00/kg Je bespaart €1,88 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DALF Spread Tomaten 7 Kr. Pinda.Bio 150g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,82 voor 2 stuks€9,78 Per stuk€3,91€4,89€26,07/kg Je bespaart €1,96 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM boekweitvlokken Bio 500g Meesters Van De Halm -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €12,70 voor 3 stuks€15,87 Per stuk€4,23€5,29€8,46/kg Je bespaart €3,17 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM gerstvlokken bio 500g -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €6,36 voor 3 stuks€7,95 Per stuk€2,12€2,65€4,24/kg Je bespaart €1,59 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM gierstvlokken gv bio 500g -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €13,32 voor 3 stuks€16,65 Per stuk€4,44€5,55€8,88/kg Je bespaart €3,33 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM havermout Bio 1kg -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €10,30 voor 3 stuks€12,87 Per stuk€3,43€4,29€3,43/kg Je bespaart €2,57 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM Quinoavlok GV Bio 500g Meesters Van De Halm -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €15,82 voor 3 stuks€19,77 Per stuk€5,27€6,59€10,54/kg Je bespaart €3,95 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM rijstvlokken Bio 500g Meesters Van De Halm -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €11,40 voor 3 stuks€14,25 Per stuk€3,80€4,75€7,60/kg Je bespaart €2,85 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM Roggevlokken Bio 500g -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €5,50 voor 3 stuks€6,87 Per stuk€1,83€2,29€3,66/kg Je bespaart €1,37 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE HALM Speltvlokken Bio 500g -20% vanaf 3 stuksmet Xtra Je betaalt €7,66 voor 3 stuks€9,57 Per stuk€2,55€3,19€5,10/kg Je bespaart €1,91 op 3 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE RIT bean st.wit boon zeez. Bio 75g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,26 voor 2 stuks€6,58 Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg Je bespaart €1,32 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE RIT kikkererwt.sea salt chips bio 75g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,20 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€2,60€3,25€34,67/kg Je bespaart €1,30 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE RIT Lent.ch.S.S.bl.Pe.Bio 75g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,10 voor 2 stuks€6,38 Per stuk€2,55€3,19€34,01/kg Je bespaart €1,28 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE RIT Lentil Chip Ita.Herbs Bio 75g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,26 voor 2 stuks€6,58 Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg Je bespaart €1,32 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 DE RIT pinto beans sticks paprik.bio 75g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,26 voor 2 stuks€6,58 Per stuk€2,63€3,29€35,07/kg Je bespaart €1,32 op 2 stuks