Koffie in promotie

Alle 223 actuele promoties op koffie van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

223 promoties

Espresso Classico koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Classico koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€54,37/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
espresso Lungo koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso Lungo koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€53,39/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Espresso Ristretto koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Ristretto koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€54,37/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Koffie Pads Intenso 36 st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Koffie Pads Intenso 36 st

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€23,67
voor 5 stuks€39,45
Per stuk€4,73€7,89€0,13 per pad
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Lavazza Koffie -35%
filterkoffie crema - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie crema - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie dark roast - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie dark roast - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie decaf - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie decaf - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
filterkoffie regular - 500 gram -34%
HEMATot ma 5/10

filterkoffie regular - 500 gram

2 voor €12,99met HEMA extra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,78
Per stuk€6,50€9,89€13,00/kg
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Douwe Egberts Koffie -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Douwe Egberts Koffie

Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99vanaf €22,67/kg
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Lavazza Koffie -33%
NESCAFÉ Dolce Gusto, Koffie -33%
BELLAROM Gemalen koffie -33%
LidlTot di 6/10

BELLAROM Gemalen koffie

-33%
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€5,99
Per kg€7,98€11,98
Je bespaart €2,00
koffiebonen espresso 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen espresso dark roast 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen espresso dark roast 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
koffiebonen regular 400g -30%
HEMATot ma 5/10

koffiebonen regular 400g

2 voor €11,99
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€17,18
Per stuk€6,00€8,59€15,00/kg
Je bespaart €5,19 op 2 stuks
De Koffiejongens Decaf capsules -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

De Koffiejongens Decaf capsules

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 10 stuks€4,99
Per stuk€0,37€0,49
Je bespaart €1,25 op 10 stuks
De Koffiejongens Espresso capsules -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

De Koffiejongens Espresso capsules

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 10 stuks€4,99
Per stuk€0,37€0,49
Je bespaart €1,25 op 10 stuks
De Koffiejongens Lungo capsules -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

De Koffiejongens Lungo capsules

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 10 stuks€4,99
Per stuk€0,37€0,49
Je bespaart €1,25 op 10 stuks
De Koffiejongens Lungo forte capsules -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

De Koffiejongens Lungo forte capsules

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 10 stuks€4,99
Per stuk€0,37€0,49
Je bespaart €1,25 op 10 stuks
De Koffiejongens Ristretto capsules -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

De Koffiejongens Ristretto capsules

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,74
voor 10 stuks€4,99
Per stuk€0,37€0,49
Je bespaart €1,25 op 10 stuks
Nescafé Koffie -25%
CarrefourTot ma 5/10

Nescafé Koffie

Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,24vanaf €14,45/kg
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
La Place Nespresso koffiecups -25%
JumboTot di 6/10

La Place Nespresso koffiecups

2e halve prijs
Je betaalt
€5,04
voor 20 stuks (2 × 10)€6,72
Per stuk€0,25€0,33
Je bespaart €1,68 op 20 stuks
Latitude 28 Koffie -25%
Lavazza Crema e aroma koffiebonen -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lavazza Crema e aroma koffiebonen

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€14,24
voor 1 stuk€18,99
Per kg€14,24€18,99
Je bespaart €4,75
Lavazza Qualità oro koffiebonen -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lavazza Qualità oro koffiebonen

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€11,99
Per kg€17,98€23,98
Je bespaart €3,00
Lavazza Qualità rossa filterkoffie -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Lavazza Qualità rossa filterkoffie

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,44
voor 1 stuk€4,59
Per kg€13,76€18,36
Je bespaart €1,15

Alle 223 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Koffie in promotie

Hoeveel promoties zijn er op koffie deze week?

Er zijn 223 actuele promoties op koffie, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op koffie?

Albert Heijn, met 84 promoties, gevolgd door Carrefour (81) en Holland & Barrett (10).

Wat is de grootste korting op koffie?

-50% op Starbucks Pumpkin spice bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op koffie?

% korting: 99 van de 223 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.