-50% Bewaar Tom & CoTot zo 11/10 2+2 gratis op aanbiedingen voor je kat 2+2 gratis 4 producten Gourmet Gour Natures Creations Puree Natvoer voor Katten met Kip 5x10g€1,45Gourmet Natures Creation Puree voor Katten met Zalm 5x10g€1,45Gourmet Soup Royale Snack voor Katten Kip, Rund en Kalkoen 6x45g€2,04Gourmet Soup Royale Snack voor Katten Zalm, Kabeljauw en Schar 6x45g€2,04 Je betaalt vanaf€5,78 voor 4 stuks Per stuk€1,45vanaf €7,56/kg Je bespaart €5,78 op 4 stuks
-50% Bewaar Aveve Gourmet Kattensnack Nature's Creations Puree 5 x 10 g Kip (Smaak - Kip) GRATIS 2+2 50% per 4 st. Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€30,00/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Aveve Gourmet Kattensnack Nature's Creations Puree 5 x 10 g Zalm (Smaak - Zalm) GRATIS 2+2 50% per 4 st. Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€30,00/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Aveve Gourmet Kattensnack Soup Royale 6x40g Vis (Smaak - Vis) GRATIS 2+2 50% per 4 st. Je betaalt €8,18 voor 4 stuks€16,36 Per stuk€2,04€4,09 Je bespaart €8,18 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Gourmet Kattenvoeding 2+2 gratismet SuperPlus +2 varianten Gourmet Kattenvoeding | Adult | Snacks | Kip€1,54Gourmet Kattenvoeding | Soup | Adult | Rund & Kip€2,04Gourmet Kattenvoeding | Soup | Adult | Vissen€2,04 Je betaalt vanaf€6,18 voor 4 stuks Per stuk€1,54vanaf €7,56/kg Je bespaart €6,18 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Nature's Creations Kattensnacks Purée Kip 5x10g Gourmet 2+2 gratis Je betaalt €6,18 voor 4 stuks€12,36 Per stuk€1,54€3,09€30,80/kg Je bespaart €6,18 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Nature's Creations Kattensnacks Purée Zalm 5x10g Gourmet 2+2 gratis Je betaalt €6,30 voor 4 stuks€12,60 Per stuk€1,57€3,15€31,40/kg Je bespaart €6,30 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Soup' Royale met Kip Rund Kalkoen 6 x 45 g Gourmet 2+2 gratis Je betaalt €8,18 voor 4 stuks€16,36 Per stuk€2,04€4,09€7,56/kg Je bespaart €8,18 op 4 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gourmet Saus 2+1 gratis +2 varianten Gold Kattenvoeding Fijne Hapjes in Saus 12x85g€6,86Gold Kattenvoeding Luxe Mix Vlees en Vis in Saus 12x85g€6,86Gold Kattenvoeding Malse Lekkernijen Kip, Zalm, Rund, Zeevis in Saus 12x85g€5,93 Je betaalt vanaf€17,78 voor 3 stuks Per stuk€5,93vanaf €5,82/kg Je bespaart €8,88 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gold Kattenvoeding 2+1 gratis +6 varianten Gold Kattenvoeding Hartig Torentje Paté Kip, Rund Tonijn en Zalm 12x85g€6,73Gold Kattenvoeding Hartig Torentje Paté Rund, Lam, Kalkoen en Kip met Groenten 12x85g€6,73Gold Kattenvoeding Mousse Kalkoen, Zalm, Niertjes, Rund 12x85g€6,86Gold Kattenvoeding Mousse Kip, Konijn, Zalm en Niertjes 12x85g€6,86Gold Kattenvoeding Mousse Konijn, Rund, Kalf, Lam 24x85g€13,19Gold Kattenvoeding Mousse met Groenten 12x85g€6,86Gold Kattenvoeding Sauce Delight Rund, Kip, Tonijn, Zalm 12x85g€6,86 Je betaalt vanaf€20,18 voor 3 stuks Per stuk€6,73vanaf €6,47/kg Je bespaart €10,07 op 3 stuks
-33% Bewaar Tom & CoTot zo 11/10 2+1 gratis op aanbiedingen voor je kat 2+1 gratis 10 producten Gourmet Gold Fijne Hapjes voor Katten Adult 12x85g€7,33Gourmet Gold Fijne Mousse voor Katten Met Groenten 12x85g€7,53Gourmet Gold Fijne Mousse voor Katten met Kip 12x85g€7,19Gourmet Gold Hartige Torentjes voor Katten met Kip 12x85g€7,19Gourmet Gold Luxe Mix voor Katten met Kip 12x85g€7,33Gourmet Gold Mousse voor Katten Multipack 24x85g€13,99Gourmet Gold Mousselines voor Katten 12x85g€7,33Gourmet Gold Natvoer Kat Multipack 12x85g€7,33Gourmet Gold Saus Delight Natvoer voor Katten 12x85g€7,53Gourmet Timbales voor Katten met Groenten 12x85g€7,33 Je betaalt vanaf€21,58 voor 3 stuks Per stuk€7,19vanaf €6,86/kg Je bespaart €10,77 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Gourmet Kattenvoer -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Gourmet Gold luxe mix kattenvoer 12x85g€5,27Gourmet Gold mousse kattenvoer 12x85g€5,27 Je betaalt €15,82 voor 3 stuks€23,73 Per stuk€5,27€7,91€5,17/kg Je bespaart €7,91 op 3 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Gourmet Perle Mini Filets in Saus Kattenvoer 40 x 85g Voor €18,69 Je betaalt €18,69 voor 1 stuk€24,99 Per kg€5,50€7,35 Je bespaart €6,30
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Gourmet Kattenvoeding 2e aan -50%met SuperPlus +6 varianten Gourmet Kattenvoeding | Adult | Mousse | Mix€15,19Gourmet Kattenvoeding | Hartig Torentje | Légumes€7,91Gourmet Kattenvoeding | Luxe Mix | Vis€7,91Gourmet Kattenvoeding | Malse Lekkernijen | Kip€6,82Gourmet Kattenvoeding | Mix€7,91Gourmet Kattenvoeding | Mousse | Groenten€7,91Gourmet Kattenvoeding | Mousse | Kip€0,82 Je betaalt vanaf€1,64 voor 2 stuks Per stuk€0,82vanaf €6,68/kg Je bespaart €0,55 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Gourmet Vlees 2e aan -50%met SuperPlus +2 varianten Gourmet Kattenvoeding | Mousse | Vlees/Vis€7,91Gourmet Kattenvoeding | Mousse | Vlees/Vis€7,91Gourmet Kattenvoeding | Pâté | Vlees/Vis€7,91 Je betaalt €15,83 voor 2 stuks€21,10 Per stuk€7,91€10,55€7,75/kg Je bespaart €5,27 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Gourmet Kattenvoeding | Saus Delight | Mix 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €15,83 voor 2 stuks€21,10 Per stuk€7,91€10,55€7,75/kg Je bespaart €5,27 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Delight in saus 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Fijne Hapjes 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Fijne Mousse 12 X 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Hartig Torentje 12 x 85 g Kalkoen,Kip,Lam,Rund (Smaak - Rund - Kalkoen - Lam - Kip) 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Hartig Torentje 12 x 85 g Kip,Rund,Tonijn,Zalm (Smaak - Tonijn - Zalm - Rund - Kip) 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Luxe Mix 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Malse Lekkernijen 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Mousse 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Gold Mousse 24 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €32,62 voor 2 stuks€43,50 Per stuk€16,31€21,75€8,00/kg Je bespaart €10,88 op 2 stuks
-25% Bewaar Aveve Gourmet Natvoer voor katten Adult Mousse met groenten 12 x 85 g 2e aan -50% 25% per 2 st. Je betaalt €16,63 voor 2 stuks€22,18 Per stuk€8,32€11,09€8,16/kg Je bespaart €5,55 op 2 stuks
-18% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Purina Gourmet Gold Mousse Mix Kattenvoer 48 x 85g Je betaalt €25,49 voor 1 stuk€30,99 Per kg€6,25€7,60 Je bespaart €5,50
Bewaar bol Gourmet Gold Fijne Hapjes in saus - Kattenvoer Natvoer - Vis/Vlees - 96 x 85 g Deal Je betaalt €45,00 voor 1 stuk Per kg€5,51
Bewaar bol Gourmet Kattenvoer Deal +3 varianten Gourmet Gold Hartig Torentje - Kattenvoer Natvoer - Tonijn - 24 x 85 g€14,45Gourmet Gold Mousse - 24 x 85 g - Kip - Kattenvoer Natvoer€15,29Gourmet Gold Mousse - Kattenvoer Natvoer - Konijn Rund Kalf & Lam - 96 x 85 g€45,33Gourmet Perle Mini Filets in saus - Kattenvoer Natvoer - Kip Konijn Rund & Zalm - 60 x 85 g€28,49 Je betaalt vanaf€14,45 voor 1 stuk Per kgvanaf €5,56