Aveve in promotie

Alle 352 actuele promoties op Aveve op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

352 promoties

Aveve Hondensnack Big bone 1 kg -33%
Aveve

Aveve Hondensnack Big bone 1 kg

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€13,78
voor 3 stuks€20,67
Per stuk€4,59€6,89€4,59/kg
Je bespaart €6,89 op 3 stuks
Aveve Hondensnack calcium bone Kip 370 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack calcium bone Kip 370 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€22,38
voor 3 stuks€33,57
Per stuk€7,46€11,19€20,16/kg
Je bespaart €11,19 op 3 stuks
Aveve Hondensnack calcium bone Kip 800 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack calcium bone Kip 800 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€46,58
voor 3 stuks€69,87
Per stuk€15,53€23,29€19,41/kg
Je bespaart €23,29 op 3 stuks
Aveve Hondensnack chicken slices 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack chicken slices 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Aveve Hondensnack Cod skin sticks 70 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack Cod skin sticks 70 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€47,57/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack Eendenworstjes 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack Eendenworstjes 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack gevulde kalfshoeven -33%
Aveve

Aveve Hondensnack gevulde kalfshoeven

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€3,58
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,19€1,79
Je bespaart €1,79 op 3 stuks
Aveve Hondensnack hertengewei 150 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack hertengewei 150 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€49,98
voor 3 stuks€74,97
Per stuk€16,66€24,99€111,07/kg
Je bespaart €24,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack hertengewei 50 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack hertengewei 50 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€22,58
voor 3 stuks€33,87
Per stuk€7,53€11,29€150,60/kg
Je bespaart €11,29 op 3 stuks
Aveve Hondensnack hertengewei 75 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack hertengewei 75 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€32,58
voor 3 stuks€48,87
Per stuk€10,86€16,29€144,80/kg
Je bespaart €16,29 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kauwbeen 16 cm 6 stuks -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kauwbeen 16 cm 6 stuks

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€18,58
voor 18 stuks (3 × 6)€27,87
Per stuk€1,03€1,55
Je bespaart €9,29 op 18 stuks
Aveve Hondensnack kauwbeen 7 cm 20 stuks -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kauwbeen 7 cm 20 stuks

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€17,38
voor 60 stuks (3 × 20)€26,07
Per stuk€0,29€0,44
Je bespaart €8,69 op 60 stuks
Aveve Hondensnack kauwbeen 9 cm 5 stuks -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kauwbeen 9 cm 5 stuks

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€4,98
voor 15 stuks (3 × 5)€7,47
Per stuk€0,33€0,50
Je bespaart €2,49 op 15 stuks
Aveve Hondensnack kipfilet 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kipfilet 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€7,18
voor 3 stuks€10,77
Per stuk€2,39€3,59€23,90/kg
Je bespaart €3,59 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kipfilet 170 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kipfilet 170 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€9,90
voor 3 stuks€14,85
Per stuk€3,30€4,95
Je bespaart €4,95 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kipfilet 370 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kipfilet 370 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€24,38
voor 3 stuks€36,57
Per stuk€8,13€12,19€21,97/kg
Je bespaart €12,19 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kipfilet 370 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kipfilet 370 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€18,00/kg
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kipfilet 800 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kipfilet 800 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€39,98
voor 3 stuks€59,97
Per stuk€13,33€19,99€16,66/kg
Je bespaart €19,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kippenfilets 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kippenfilets 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kippenhalters 370 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kippenhalters 370 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€21,98
voor 3 stuks€32,97
Per stuk€7,33€10,99€19,81/kg
Je bespaart €10,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kippensticks 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kippensticks 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€26,60/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kippensticks 370 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kippensticks 370 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€23,78
voor 3 stuks€35,67
Per stuk€7,93€11,89€21,43/kg
Je bespaart €11,89 op 3 stuks
Aveve Hondensnack kippenworstjes 100 g -33%
Aveve

Aveve Hondensnack kippenworstjes 100 g

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€26,60/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks

Alle 352 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Aveve in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Aveve deze week?

Er zijn 352 actuele promoties op Aveve (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Aveve?

-50% op Aveve Gegalvaniseerde voederbak voor kippen 100 cm (Breedte - 100 cm) bij Aveve.

Welke soort korting komt het meest voor op Aveve?

Gratis erbij: 151 van de 352 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.