-50% Bewaar Aveve Aveve Gegalvaniseerde voederbak voor kippen 100 cm (Breedte - 100 cm) OP = OP -50% web only Je betaalt €9,87 voor 1 stuk€19,75 Je bespaart €9,88
-50% Bewaar Aveve Aveve Voedersilo met poten groen 3 kg OP = OP -50% web only Je betaalt €5,50 voor 1 stuk€11,00 Je bespaart €5,50
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Bakery pretzel kauwer L (Maat - L) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €16,58 voor 3 stuks€24,87 Per stuk€5,53€8,29 Je bespaart €8,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Bakery pretzel kauwer S (Maat - S) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99 Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Big bone 1 kg MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €13,78 voor 3 stuks€20,67 Per stuk€4,59€6,89€4,59/kg Je bespaart €6,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack big bone mengeling 2 kg MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €34,38 voor 3 stuks€51,57 Per stuk€11,46€17,19€5,73/kg Je bespaart €17,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack calcium bone Eend 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,78 voor 3 stuks€11,67 Per stuk€2,59€3,89€25,90/kg Je bespaart €3,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack calcium bone Kip 370 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €22,38 voor 3 stuks€33,57 Per stuk€7,46€11,19€20,16/kg Je bespaart €11,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack calcium bone Kip 800 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €46,58 voor 3 stuks€69,87 Per stuk€15,53€23,29€19,41/kg Je bespaart €23,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Calcium bones met vis 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €6,98 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,33€3,49€23,30/kg Je bespaart €3,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack chicken slices 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Cod skin sticks 70 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€47,57/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Crispy cubes 70 g Kabeljauw (Smaak - Kabeljauw) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Crispy cubes 70 g Tonijn (Smaak - Tonijn) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€38,00/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack dental sticks regular 28 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €19,98 voor 84 stuks (3 × 28)€29,97 Per stuk€0,24€0,36 Je bespaart €9,99 op 84 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack duo rolls in hartjesvorm 500 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €10,38 voor 3 stuks€15,57 Per stuk€3,46€5,19€6,92/kg Je bespaart €5,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack Eendenworstjes 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack gevulde kalfshoeven MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €3,58 voor 3 stuks€5,37 Per stuk€1,19€1,79 Je bespaart €1,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack grote sticks met kip omwikkeld 133 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €10,38 voor 3 stuks€15,57 Per stuk€3,46€5,19€26,02/kg Je bespaart €5,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack hertengewei 150 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €49,98 voor 3 stuks€74,97 Per stuk€16,66€24,99€111,07/kg Je bespaart €24,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack hertengewei 50 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €22,58 voor 3 stuks€33,87 Per stuk€7,53€11,29€150,60/kg Je bespaart €11,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack hertengewei 75 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €32,58 voor 3 stuks€48,87 Per stuk€10,86€16,29€144,80/kg Je bespaart €16,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 13 cm 12 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €26,98 voor 36 stuks (3 × 12)€40,47 Per stuk€0,75€1,13 Je bespaart €13,49 op 36 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 13 cm 3 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,38 voor 9 stuks (3 × 3)€11,07 Per stuk€0,82€1,23 Je bespaart €3,69 op 9 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 16 cm 1 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €4,78 voor 3 stuks€7,17 Per stuk€1,59€2,39 Je bespaart €2,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 16 cm 6 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €18,58 voor 18 stuks (3 × 6)€27,87 Per stuk€1,03€1,55 Je bespaart €9,29 op 18 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 21 cm 1 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,18 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,39€3,59 Je bespaart €3,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 26 cm 1 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €11,58 voor 3 stuks€17,37 Per stuk€3,86€5,79 Je bespaart €5,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 31 cm 1 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €13,98 voor 3 stuks€20,97 Per stuk€4,66€6,99 Je bespaart €6,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 7 cm 20 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €17,38 voor 60 stuks (3 × 20)€26,07 Per stuk€0,29€0,44 Je bespaart €8,69 op 60 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwbeen 9 cm 5 stuks MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €4,98 voor 15 stuks (3 × 5)€7,47 Per stuk€0,33€0,50 Je bespaart €2,49 op 15 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwring 15cm (Diameter - 15.0 cm) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €8,58 voor 3 stuks€12,87 Per stuk€2,86€4,29 Je bespaart €4,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwring 6.5cm (Diameter - 6.5 cm) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €3,38 voor 3 stuks€5,07 Per stuk€1,13€1,69 Je bespaart €1,69 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwring barbecue 11cm MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €6,98 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,33€3,49 Je bespaart €3,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwrol barbecue 13 cm MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €5,58 voor 3 stuks€8,37 Per stuk€1,86€2,79 Je bespaart €2,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwsigaar 13cm (Diameter - 13.0 cm) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €1,58 voor 3 stuks€2,37 Per stuk€0,53€0,79 Je bespaart €0,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwsigaar 25cm (Diameter - 25.0 cm) MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €3,98 voor 3 stuks€5,97 Per stuk€1,33€1,99 Je bespaart €1,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kauwvlecht barbecue 20 cm MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,18 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,39€3,59 Je bespaart €3,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kipfilet 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,18 voor 3 stuks€10,77 Per stuk€2,39€3,59€23,90/kg Je bespaart €3,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kipfilet 170 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €9,90 voor 3 stuks€14,85 Per stuk€3,30€4,95 Je bespaart €4,95 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kipfilet 370 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €24,38 voor 3 stuks€36,57 Per stuk€8,13€12,19€21,97/kg Je bespaart €12,19 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kipfilet 370 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€18,00/kg Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kipfilet 800 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €39,98 voor 3 stuks€59,97 Per stuk€13,33€19,99€16,66/kg Je bespaart €19,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kippenfilets 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kippenhalters 370 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €21,98 voor 3 stuks€32,97 Per stuk€7,33€10,99€19,81/kg Je bespaart €10,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kippensticks 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€26,60/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kippensticks 370 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €23,78 voor 3 stuks€35,67 Per stuk€7,93€11,89€21,43/kg Je bespaart €11,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Aveve Aveve Hondensnack kippenworstjes 100 g MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€26,60/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks