Huishouden met 2e aan korting

Alle 133 actuele promoties in huishouden met 2e aan korting van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

133 promoties

DesTop Express Ontstopper 950ml -30%
KruidvatTot zo 4/10

DesTop Express Ontstopper 950ml

2e aan -60%met Kruidvat Club
Je betaalt
€9,79
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€4,89€6,99€5,15/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Destop Turbo Ontstopper Gel 500ml -30%
KruidvatTot zo 4/10

Destop Turbo Ontstopper Gel 500ml

2e aan -60%met Kruidvat Club
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,14€4,49€6,28/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
INSTANET Ruitenreiniger (2 x 725 ml) -25%
AldiVanaf vr 2/10

INSTANET Ruitenreiniger (2 x 725 ml)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,93
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,46€3,29€3,40/l
Je bespaart €1,65 op 2 stuks
Agatha's Bester Theelepel Klem -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Agatha's Bester Theelepel Klem

2e product 50% korting
Je betaalt
€7,94
voor 2 stuks€10,58
Per stuk€3,97€5,29
Je bespaart €2,64 op 2 stuks
Anti Calc Ontkalker ECOCERT 250 ml -25%
CarrefourTot ma 12/10

Anti Calc Ontkalker ECOCERT 250 ml

Melitta
2e aan -50%
Je betaalt
€13,42
voor 2 stuks€17,90
Per stuk€6,71€8,95€26,84/l
Je bespaart €4,48 op 2 stuks
BBODY Drinkfles Beige - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BBODY Drinkfles Beige - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€35,98
voor 2 stuks€47,98
Per stuk€17,99€23,99
Je bespaart €12,00 op 2 stuks
BBODY Drinkfles Lichtblauw - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BBODY Drinkfles Lichtblauw - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€35,98
voor 2 stuks€47,98
Per stuk€17,99€23,99
Je bespaart €12,00 op 2 stuks
Bottle Up Waterfles Donkerblauw - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bottle Up Waterfles Donkerblauw - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,04
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/l
Je bespaart €1,34 op 2 stuks
Bottle Up Waterfles Roze - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bottle Up Waterfles Roze - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,04
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/l
Je bespaart €1,34 op 2 stuks
Entkalker Espresso Machines 2 x 40 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Entkalker Espresso Machines 2 x 40 g

Melitta
2e aan -50%
Je betaalt
€9,82
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€4,91€6,55€61,38/kg
Je bespaart €3,28 op 2 stuks
2E halve prijs op huishoud -25%
Gamma

2E halve prijs op huishoud

2E halve prijs
83 producten
Je betaalt
vanaf€7,04
voor 2 stuks
Per stuk€3,52vanaf €5,99/l
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
2E halve prijs op barbecue -25%
Gamma

2E halve prijs op barbecue

2E halve prijs
56 producten
Je betaalt
vanaf€6,29
voor 2 stuks
Per stuk€3,14vanaf €0,16/st
Je bespaart €2,10 op 2 stuks

Alle 133 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over huishouden met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2e aan korting deze week?

Er zijn 133 actuele promoties in huishouden met 2e aan korting, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2e aan korting?

Kruidvat, met 71 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (29) en Gamma (13).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2e aan korting?

-30% op Calgon 4-in-1 Power Wasmachinereiniger Gel bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties in huishouden met 2e aan korting lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: HARPIC Wc-reiniger, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), VANISH Oxi Action-spray, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.