-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Côte D'Or Chokotoff Chocoladetoffees XL Zak 255 stuks, THT 19-10-2026 50% korting Je betaalt €17,49 voor 255 stuks€34,99 Per stuk€0,07€0,14 Je bespaart €17,50 op 255 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Liga Evergreen Krentenkoekjes Duopacks XL 24 x 37,5g, THT 31-03-2027 50% korting Je betaalt €8,99 voor 1 stuk€17,99 Per kg€9,99€19,99 Je bespaart €9,00
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Liga Milkbreak Melkkoekjes Duopacks XL 24 x 40,5g, THT31-08-2026 50% korting Je betaalt €8,99 voor 1 stuk€17,99 Per kg€9,25€18,51 Je bespaart €9,00
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Milka Cookie Sensations Chocoladekoekjes XL Doos 24 x 52g, THT 06-08-2026 50% korting Je betaalt €10,99 voor 1 stuk€21,99 Per kg€8,81€17,63 Je bespaart €11,00
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Milka Cookie Sensations Oreo Koekjes XL Doos 24 x 52g, THT 06-08-2026 50% korting Je betaalt €10,99 voor 1 stuk€21,99 Per kg€8,81€17,63 Je bespaart €11,00
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Milka Oreo Chocoladereep XL Doos 36 x 37g, THT 07-09-2026 50% korting Je betaalt €17,49 voor 1 stuk€34,99 Per kg€13,13€26,27 Je bespaart €17,50
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Oreo Koekjes Omhuld met Witte Chocoladesmaak XL Doos 24 x 41g, THT 19-10-2026 50% korting Je betaalt €8,99 voor 1 stuk€17,99 Per kg€9,14€18,29 Je bespaart €9,00
-50% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Oreo Original Koekjes XL Doos 20 x 66g, THT: 30-11-2026 50% korting Je betaalt €8,99 voor 1 stuk€17,99 Per kg€6,81€13,63 Je bespaart €9,00
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Bananas 1050g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Greatest Hits Uitdeelzakjes 19 x 25g 2e halve prijs Je betaalt €8,54 voor 2 stuks€11,38 Per stuk€4,27€5,69€8,99/kg Je bespaart €2,84 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Happy Cherries 1200g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Happy Cola 1200g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Happy Peaches 1350g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Kikkers 1050g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Snoep 2e halve prijs +1 variant Haribo Kindermix Snoep 1kg€6,74Haribo Starmix Snoep 1kg€6,74 Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€6,74/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Lovers 1200g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Rotella Drop 1500g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€4,49/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Super Party Uitdeelzakjes 30 x 16g 2e halve prijs Je betaalt €8,54 voor 2 stuks€11,38 Per stuk€4,27€5,69€8,90/kg Je bespaart €2,84 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Zoute Rijen 840g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€8,02/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 11/10 Haribo Zure Bommen 1350g 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-23% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Pringles Cheese & Onion 165g 3 voor €6,00 Je betaalt €6,00 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€2,00€2,59€12,12/kg Je bespaart €1,77 op 3 stuks
-23% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Pringles Chips 3 voor €6,00 +1 variant Pringles Ketchup Chips 165g€2,00Pringles Texas BBQ Sauce Chips 165g€2,00 Je betaalt €6,00 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€2,00€2,59€12,12/kg Je bespaart €1,77 op 3 stuks
-23% Bewaar KruidvatTot do 31/12 Pringles Salt & Vinegar 165g 3 voor €6,00 Je betaalt €6,00 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€2,00€2,59€12,12/kg Je bespaart €1,77 op 3 stuks
Bewaar KruidvatTot zo 3/1 Merci Finest Selection Luxe Geschenkdoos 400g Voor €7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk Per kg€19,98