Carrefour vanaf 30% korting

Alle 925 actuele promoties bij Carrefour met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

925 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 5 stuks€20,45
Per stuk€1,64€4,09
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

Je betaalt
vanaf€24,78
voor 5 stuks
Per stuk€4,96vanaf €0,19 per luier
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,26 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,34 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 5 stuks€79,95
Per stuk€6,40€15,99€0,38 per luier
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€5,84
voor 40 stuks (4 × 10)€11,68
Per stuk€0,15€0,30
Je bespaart €5,84 op 40 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 40 stuks (4 × 10)€33,00
Per stuk€0,41€0,82
Je bespaart €16,50 op 40 stuks
4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Oral-B Tandpasta -50%
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
B&J's Churrifically Churros y 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

B&J's Churrifically Churros y 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Soupline Wasverzachter -50%
BELEGEN PLAK 150G -50%
CarrefourTot ma 12/10

BELEGEN PLAK 150G

Old Amsterdam
1+1 gratis
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€16,53/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
Je betaalt
€11,34
voor 12 stuks€22,68
Per stuk€0,94€1,89€1,88/l
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€11,32
voor 1 stuk€22,65
Per liter€1,89€3,78
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
Je betaalt
€4,50
voor 1 stuk€8,99
Per liter€2,27€4,53
Je bespaart €4,49
Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak -50%
CarrefourTot ma 5/10

Blond bier Pils 5.2% ALC 24 x 25 cl Bak

Maes
1+1 gratis
Je betaalt
€15,19
voor 2 stuks€30,38
Per stuk€7,59€15,19€1,26/l
Je bespaart €15,19 op 2 stuks
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

Je betaalt
vanaf€5,99
voor 2 stuks
Per stuk€3,00vanaf €4,00/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks

Alle 925 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Carrefour vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Carrefour met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 925 actuele promoties bij Carrefour met minstens 30% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 919 van de 925 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 6 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Carrefour met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 858 van de 925 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.