Thee in promotie

Alle 276 actuele promoties op thee van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

276 promoties

Annique Rooibos (80 Theezakjes) -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Annique Rooibos (80 Theezakjes)

2+1 gratis
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
De Tuinen Thee -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Thee

Je betaalt
vanaf€10,58
voor 3 stuks
Per stuk€3,53vanaf €23,44/kg
Je bespaart €5,28 op 3 stuks
Hampstead Tea Kamille - 20 theezakjes -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Hampstead Tea Kamille - 20 theezakjes

2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Infusie Pepermunt 20 Theezakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

Infusie Pepermunt 20 Theezakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€7,30
voor 3 stuks€10,95
Per stuk€2,43€3,65€60,75/kg
Je bespaart €3,65 op 3 stuks
2+1 gratis op Jacob Hooy voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Jacob Hooy voeding & dranken

2+1 gratis
59 producten
Je betaalt
vanaf€5,98
voor 3 stuks
Per stuk€1,99vanaf €0,10/st
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Jacob Hooy Detoxthee - 50 theezakjes -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Detoxthee - 50 theezakjes

2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
KAMILLE INFUSIE 20 theezakjes -33%
CarrefourTot ma 5/10

KAMILLE INFUSIE 20 theezakjes

Twinings
2+1 gratis
Je betaalt
€9,50
voor 3 stuks€14,25
Per stuk€3,17€4,75€105,66/kg
Je bespaart €4,75 op 3 stuks

Alle 276 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Thee in promotie

Hoeveel promoties zijn er op thee deze week?

Er zijn 276 actuele promoties op thee, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op thee?

Holland & Barrett, met 103 promoties, gevolgd door Albert Heijn (59) en Bioplanet (40).

Wat is de grootste korting op thee?

-60% op Holland & Barrett Premium Matchapoeder - 100g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op thee?

Gratis erbij: 114 van de 276 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.