Tandpasta in promotie

Alle 167 actuele promoties op tandpasta van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

167 promoties

Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Oral-B Tandpasta -50%
Sensodyne Tandpasta -50%
Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Max White Purple Reveal Tandpasta -50%
Di

Max White Purple Reveal Tandpasta

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€12,98
voor 4 stuks€25,96
Per stuk€3,25€6,49€43,33/l
Je bespaart €12,98 op 4 stuks
Max White White Crystals Tandpasta -50%
Di

Max White White Crystals Tandpasta

COLGATE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,96
voor 4 stuks€31,92
Per stuk€3,99€7,98€17,73/l
Je bespaart €15,96 op 4 stuks
Oral B Tandpasta -50%
Parodontax Tandpasta -50%
Rapid Relief Tandpasta -50%
Di

Rapid Relief Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€46,67/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Repair & Protect Cool Mint Tandpasta -50%
Di

Repair & Protect Cool Mint Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Repair & Protect Whitening Tandpasta -50%
Di

Repair & Protect Whitening Tandpasta

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,38
voor 4 stuks€30,76
Per stuk€3,85€7,69€51,33/l
Je bespaart €15,38 op 4 stuks
Sensodyne Tandpasta -50%
KruidvatTot zo 4/10

Sensodyne Tandpasta

2+2 gratis
+23 varianten
Je betaalt
vanaf€7,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,00vanaf €26,67/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Tandpasta Complete Protection -50%
Di

Tandpasta Complete Protection

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€14,98
voor 4 stuks€29,96
Per stuk€3,75€7,49€50,00/l
Je bespaart €14,98 op 4 stuks
Tandpasta Proglasur Daily Protection -50%
Di

Tandpasta Proglasur Daily Protection

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49€36,67/l
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Tandpasta Repair & Protect Whitening -50%
Di

Tandpasta Repair & Protect Whitening

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€46,67/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiTot za 3/10

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

5 voor
Je betaalt
€9,99
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,00€3,99€26,64/l
Je bespaart €9,95 op 5 stuks
tandpasta fresh gel 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta fresh gel 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
tandpasta sensitive 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta sensitive 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
tandpasta whitening 75 ml -47%
HEMATot ma 5/10

tandpasta whitening 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,67
Per stuk€1,00€1,89€13,33/l
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
tandpasta kids 6+ 75 ml -44%
HEMATot ma 5/10

tandpasta kids 6+ 75 ml

3 voor 3.-met HEMA extra
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,00€1,79€13,33/l
Je bespaart €2,37 op 3 stuks

Alle 167 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Tandpasta in promotie

Hoeveel promoties zijn er op tandpasta deze week?

Er zijn 167 actuele promoties op tandpasta, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op tandpasta?

Di, met 64 promoties, gevolgd door Kruidvat (29) en Carrefour (18).

Wat is de grootste korting op tandpasta?

-50% op Parodontax Tandpasta bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op tandpasta lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Tandpasta 3D white advanced luxe perfection (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Whiteningtandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op tandpasta?

Gratis erbij: 99 van de 167 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.