Scrub in promotie

Alle 78 actuele promoties op scrub van 12 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

78 promoties

De Tuinen Argan Scrub - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Scrub - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,07
voor 1 stuk€13,49
Per liter€80,93€179,86
Je bespaart €7,42
De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g

55% korting
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€19,99
Per kg€44,95€99,95
Je bespaart €11,00
RASPBERRY & VANILLA BODY SCRUB -50%
Di

RASPBERRY & VANILLA BODY SCRUB

CIROA
1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€17,14/kg
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
STRAWBERRY & FIG BODY SCRUB -50%
Di

STRAWBERRY & FIG BODY SCRUB

CIROA
1+1 gratis
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€17,14/kg
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Tec7 scrub 500ml -30%
HuboTot do 31/12

Tec7 scrub 500ml

Promo 30%
Je betaalt
€7,97
voor 1 stuk€11,39
Per liter€15,94€22,78
Je bespaart €3,42
body scrub 125ml -25%
HEMATot ma 5/10

body scrub 125ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€23,92/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Burt's Bees Conditioning Lip Scrub - 7,08g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Burt's Bees Conditioning Lip Scrub - 7,08g

2e product 50% korting
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€1.057,91/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Earth·Line Scrubgel - 100ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Earth·Line Scrubgel - 100ml

Earth Line
2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€149,90/l
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Vitamine C Scrub - 75ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine C Scrub - 75ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€15,73
voor 2 stuks€20,98
Per stuk€7,87€10,49€104,94/l
Je bespaart €5,25 op 2 stuks
Lovea Bodyscrub Monoï de Tahiti - 150ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lovea Bodyscrub Monoï de Tahiti - 150ml

Lovea Bio
2e product 50% korting
Je betaalt
€12,73
voor 2 stuks€16,98
Per stuk€6,37€8,49€42,47/l
Je bespaart €4,25 op 2 stuks
Yari CalmScalp Scalp Scrub 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari CalmScalp Scalp Scrub 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€35,96/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Zarqa Hair Sensitive Scrub Shampoo - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Zarqa Hair Sensitive Scrub Shampoo - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€24,73
voor 2 stuks€32,98
Per stuk€12,37€16,49€61,85/l
Je bespaart €8,25 op 2 stuks
DR.ORGANIC scrub Manuka honing 125ml -20%
BioplanetTot di 6/10

DR.ORGANIC scrub Manuka honing 125ml

-20% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€9,99
Per liter€63,92€79,92
Je bespaart €2,00
badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal ster watermeloen -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster watermeloen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal teddy -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal teddy

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruishart mango -50%
HEMATot ma 5/10

badbruishart mango

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
billen masker cream 200ml -50%
HEMATot ma 5/10

billen masker cream 200ml

1+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€2,85€5,69€14,25/l
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
bruisbal auto -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal auto

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
bruisbal badeend aardbei -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend aardbei

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal badeend ananas -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal badeend ananas

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
bruisbal croissant -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal croissant

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks

Alle 78 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Scrub in promotie

Hoeveel promoties zijn er op scrub deze week?

Er zijn 78 actuele promoties op scrub, bij 12 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op scrub?

HEMA, met 35 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (13) en Kruidvat (8).

Wat is de grootste korting op scrub?

-55% op De Tuinen Argan Scrub - 75ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op scrub?

Gratis erbij: 41 van de 78 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.